SoulCraft - Action RPG ikon

SoulCraft - Action RPG

v2.9.4

SoulCraft - Action RPG'de karanlık zindanlardan yeryüzü cennetine çıkmak için bitmek bilmeyen savaşlar gerçekleşiyor.

 

Oyunun hikayesi meleklerin ve cinlerin sırrını keşfetmek isteyen insan merakı üzerine kurulmuş. Çoğunluğu yer altı sahnelerine sahip savaşlara katılma amacınız, karakteriniz ve ekip arkadaşlarınızla birlikte karanlık zindanlardan kurtulmak. SoulCraft'ın ilk sahnesinde önce kendinize bir karakter ve karakterinizin üstleneceği rolü seçiyorsunuz. Bu seçimleriniz savaşlardaki konumunuzu da etkiliyor, bu nedenle karakter detaylarına göz atmak işinizi kolaylaştıracaktır.

 

SoulCraft'ın savaşları New York, Roma, Hamburg ve Mısır gibi dünyanın önemli bölgelerinde gerçekleşiyor. Her bölgede savaş sırasında gerçekleştirmeniz gereken görevler bulunuyor, bu görevleri tamamladıkça seviye ilerlemesi ve karakter geliştirmeleri alıyorsunuz. Oyun free2play / freemium alt yapısına sahip olduğu için oyun içi satın alım yapmadan oyunu bitirebilirsiniz, tabii ki bu büyük bir ustalık istiyor.

 

Yüksek kaliteli grafiklerle geliştirilen SoulCraft bu sayede akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Gerçek zamanlı savaşlarda karakterlerinizle gücünüzü göstermek için APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

SoulCraft - Action RPG ekran görüntüleri SoulCraft - Action RPG ekran görüntüleri SoulCraft - Action RPG ekran görüntüleri SoulCraft - Action RPG ekran görüntüleri SoulCraft - Action RPG ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.9.4

GeliştiriciMobileBits GmbH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi26.09.2017 - 11:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme128

Dosya boyutu 53.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7830

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder