Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Rol Yapma Oyunları » SoulCraft - Action RPG

SoulCraft - Action RPG

v2.9.4
reklamlar
SoulCraft - Action RPG
SoulCraft - Action RPG ekran görüntüleri SoulCraft - Action RPG ekran görüntüleri SoulCraft - Action RPG ekran görüntüleri SoulCraft - Action RPG ekran görüntüleri SoulCraft - Action RPG ekran görüntüleri SoulCraft - Action RPG tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

SoulCraft - Action RPG Açıklama

SoulCraft - Action RPG'de karanlık zindanlardan yeryüzü cennetine çıkmak için bitmek bilmeyen savaşlar gerçekleşiyor.

 

Oyunun hikayesi meleklerin ve cinlerin sırrını keşfetmek isteyen insan merakı üzerine kurulmuş. Çoğunluğu yer altı sahnelerine sahip savaşlara katılma amacınız, karakteriniz ve ekip arkadaşlarınızla birlikte karanlık zindanlardan kurtulmak. SoulCraft'ın ilk sahnesinde önce kendinize bir karakter ve karakterinizin üstleneceği rolü seçiyorsunuz. Bu seçimleriniz savaşlardaki konumunuzu da etkiliyor, bu nedenle karakter detaylarına göz atmak işinizi kolaylaştıracaktır.

 

SoulCraft'ın savaşları New York, Roma, Hamburg ve Mısır gibi dünyanın önemli bölgelerinde gerçekleşiyor. Her bölgede savaş sırasında gerçekleştirmeniz gereken görevler bulunuyor, bu görevleri tamamladıkça seviye ilerlemesi ve karakter geliştirmeleri alıyorsunuz. Oyun free2play / freemium alt yapısına sahip olduğu için oyun içi satın alım yapmadan oyunu bitirebilirsiniz, tabii ki bu büyük bir ustalık istiyor.

 

Yüksek kaliteli grafiklerle geliştirilen SoulCraft bu sayede akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Gerçek zamanlı savaşlarda karakterlerinizle gücünüzü göstermek için APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

SoulCraft - Action RPG Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: