BattleHand Heroes ikon

BattleHand Heroes APK

v2.1.1

BattleHand Heroes süper kahramanlarınızla birlikte kaos ve kötülüğe karşı mücadele edeceğiniz başarılı bir oyun.

 

Gümüş Şehri'ne kaos ve kötülük getiren karakterlere karşı savaşacağınız oyun kendi ekibinizi kurmanızla başlıyor. Kart tabanlı stratejilerinizi geliştirerek katılacağınız bu savaşta hem şehri hem de dünyayı kurtarmak sizin elinizde. Kitty Karma ve Cloud-9'un da dahil olduğu birçok süper kahramanı toplayarak oluşturacağınız takımda her karakterin yeteneklerini geliştirerek güçlenmelerini sağlıyor ve savaş alanında güç gösterisi yapıyorsunuz.

 

BattleHand Heroes'in etkileyici hikayesinde kesinlikle kusursuz grafik yapısının payı çok büyük. Üst seviye grafik kalitesiyle mükemmel bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayan BattleHand Heroes ücretsiz olmasıyla da RPG seven oyuncular için birebir olmuş diyebiliriz. BattleHand Heroes APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirin ve savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

BattleHand Heroes ekran görüntüleri BattleHand Heroes ekran görüntüleri BattleHand Heroes ekran görüntüleri BattleHand Heroes ekran görüntüleri BattleHand Heroes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni bölümler ve yeni görevler eklenmiş,

Oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder