BattleHand Heroes ikon

BattleHand Heroes

v0.10.1

BattleHand Heroes süper kahramanlarınızla birlikte kaos ve kötülüğe karşı mücadele edeceğiniz başarılı bir oyun.

 

Gümüş Şehri'ne kaos ve kötülük getiren karakterlere karşı savaşacağınız oyun kendi ekibinizi kurmanızla başlıyor. Kart tabanlı stratejilerinizi geliştirerek katılacağınız bu savaşta hem şehri hem de dünyayı kurtarmak sizin elinizde. Kitty Karma ve Cloud-9'un da dahil olduğu birçok süper kahramanı toplayarak oluşturacağınız takımda her karakterin yeteneklerini geliştirerek güçlenmelerini sağlıyor ve savaş alanında güç gösterisi yapıyorsunuz.

 

BattleHand Heroes'in etkileyici hikayesinde kesinlikle kusursuz grafik yapısının payı çok büyük. Üst seviye grafik kalitesiyle mükemmel bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayan BattleHand Heroes ücretsiz olmasıyla da RPG seven oyuncular için birebir olmuş diyebiliriz. BattleHand Heroes APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirin ve savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

BattleHand Heroes ekran görüntüleri BattleHand Heroes ekran görüntüleri BattleHand Heroes ekran görüntüleri BattleHand Heroes ekran görüntüleri BattleHand Heroes ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.10.1

GeliştiriciKongregate

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi26.05.2018 - 15:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme20

Dosya boyutu 81.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8762

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder