Wartide ikon

Wartide APK

v1.14.0

Wartide, strateji tabanlı savaşlara katılacağınız sürükleyici bir Android oyunudur.


RPG tabanlı geliştirilen Wartide oyununda Atlantis ülkesinin yeni kralı belli oluyor. Mistik büyücülerden yetenekli savaşçılara kadar tüm askerlerinizi toplayın ve Atlantis'in kralı olmak için mücadele edin. Gerçek zamanlı katılacağınız savaşlarda ordunuzun kontrolü tamamen sizin elinizde. Geliştireceğiniz strateji ise oyundaki kaderinizi belirliyor.


Fantastik savaşların gerçekleştiği oyunda rakiplerinizi yenmek, günlük görevleri tamamlamak ve ordunuzu güçlendirmek gibi birçok farklı göreviniz bulunuyor. Bu görevleri tamamlamanız, oyunun ilerleyen bölümlerinde RPG sistemi ile geliştirmeleri yapmanız için şart. Aksi halde yetenek gelişimi yavaş oluyor ve rakiplerinizin gerisine düşebiliyorsunuz.


Android RPG oyunları arasında oldukça popüler olan Wartide yüksek kaliteli grafikleri ve geniş oyun içeriği ile tatmin edici bir oyun deneyimi sunuyor. Wartide APK dosyasını indirerek Atlantis'in krallığı için savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Wartide ekran görüntüleri Wartide ekran görüntüleri Wartide ekran görüntüleri Wartide ekran görüntüleri Wartide ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder