Wartide ikon

Wartide APK

v1.14.0

Wartide Açıklama

Wartide, strateji tabanlı savaşlara katılacağınız sürükleyici bir Android oyunudur.


RPG tabanlı geliştirilen Wartide oyununda Atlantis ülkesinin yeni kralı belli oluyor. Mistik büyücülerden yetenekli savaşçılara kadar tüm askerlerinizi toplayın ve Atlantis'in kralı olmak için mücadele edin. Gerçek zamanlı katılacağınız savaşlarda ordunuzun kontrolü tamamen sizin elinizde. Geliştireceğiniz strateji ise oyundaki kaderinizi belirliyor.


Fantastik savaşların gerçekleştiği oyunda rakiplerinizi yenmek, günlük görevleri tamamlamak ve ordunuzu güçlendirmek gibi birçok farklı göreviniz bulunuyor. Bu görevleri tamamlamanız, oyunun ilerleyen bölümlerinde RPG sistemi ile geliştirmeleri yapmanız için şart. Aksi halde yetenek gelişimi yavaş oluyor ve rakiplerinizin gerisine düşebiliyorsunuz.


Android RPG oyunları arasında oldukça popüler olan Wartide yüksek kaliteli grafikleri ve geniş oyun içeriği ile tatmin edici bir oyun deneyimi sunuyor. Wartide APK dosyasını indirerek Atlantis'in krallığı için savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Wartide ekran görüntüleri Wartide ekran görüntüleri Wartide ekran görüntüleri Wartide ekran görüntüleri Wartide ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.14.0

GeliştiriciOutact Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi12.03.2020 - 12:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme11

Dosya boyutu 99.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10253

GÜVENLİKİndireceğiniz Wartide APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kongregate.mobile.wartide.google

APK imzası: 4b6ca9dec49eea7ee112868c571d2fc4756ad5c4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder