Assassin's Creed Rebellion ikon

Assassin's Creed Rebellion

v2.4.1

Assassin's Creed Rebellion Android'de. Suikastçı görevleri yapacağınız bu sürükleyici RPG oyununu Assassin's Creed Rebellion APK olarak hemen indirip oynayabilirsiniz.


Tarihi bir hikaye üzerine kurulan Assassin's Creed serisinin yeni oyunu Assassin's Creed Rebellion, aslına uygun olarak suikastçı görevleri üzerine kurulmuş bir hikayeye sahip. Assassins order efsanelerinin yer aldığı bu hikayede 40'tan fazla karakteri toplayarak tam bir suikastçı timi, yani Brotherhood'unuzu kuruyor ve zorlu görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyun RPG tabanlı olduğu içinsuikastçı karakterlerin eğitimi ve geliştirmesi tamamen size ait. Zorlu görevleri başarıyla tamamlamak için bu geliştirmeleri yapmayı ihmal etmemeniz gerekiyor.


Oyun temel olarak suikastçı görevleri üzerine kurulsa da bundan farklı görevlerle içeriği zenginleştirilmiş. Farklı görevler arasında sarayınıza yeni odalar inşa etmek, donanımlar oluşturmak ve DNA parçalarını toplamak yer alıyor. Özellikle DNA parçaları toplama görevi yeni bir karaker oluşturmanın temel taşı durumunda. Her DNA parçası sizi bir karaktere daha fazla yaklaştırıyor.


Assassin's Creed Rebellion İspanya haritası üzerinden oynanıyor. Hemen her bölgede yer alan görev noktaları farklı yeteneklere sahip Assassins karakterlerini kullanmanıza neden oluyor. Yani, başarılı olmak için görevin zorluğu ve hedefe göre suikastçı karakterinizi seçmeniz şart. Başarılı olduğunuz sürece hem seviyeniz yükseliyor hem de hesabınız liderlik tablosunda görünüyor.


Ubisoft stüdyosunun geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Assassin's Creed Rebellion APK dosyasını indirin ve tarihin en etkili suikastçı görevlerini tamamlayın. İyi oyunlar.

Assassin's Creed Rebellion nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Assassin's Creed Rebellion APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Assassin's Creed Rebellion ekran görüntüleri Assassin's Creed Rebellion ekran görüntüleri Assassin's Creed Rebellion ekran görüntüleri Assassin's Creed Rebellion ekran görüntüleri Assassin's Creed Rebellion ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

5 yeni görev,

2 yeni kahraman,

Yerel tapınak ve varoşlar,

Yeni kahraman küpleri eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.1

GeliştiriciUbisoft Entertainment

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi19.10.2018 - 15:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme124

Dosya boyutu 546 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9101

Güvenlik seçicileri
Assassin's Creed Rebellion eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Assassin's Creed Rebellion versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder