AxE: Alliance vs Empire ikon

AxE: Alliance vs Empire APK

v1.00.02

AxE: Alliance vs Empire Açıklama

MMORPG tabanlı AxE: Alliance vs Empire oyunuyla sürükleyici savaşlar sizleri bekliyor.

 

Zengin bir fantezi hikayesi üzerine kurulan AxE oyununda savaşçı karakterinizi seçerek geniş bir açık dünyaya giriyor ve destansı savaşlara katılıyorsunuz. Dünyanın kaderi bu savaşlarda gizli, kazanan taraf kim olursa dünyanın kaderi onların eline geçecek. Oyundaki savaşlar genelde iki güçlü grup arasında gerçekleşiyor. Darkhaan İmparatorluğu ile Galanos İttifakı adındaki bu iki gruptan birisine katılarak kaderinizi belirleyin.

 

AxE: Alliance vs Empire'ın MMORPG kurgusunda savaşlarda size yardımcı olması için özel güçlendiriciler ve geliştirme paketleri buluyor. Bunları kullanarak hem karakterinizin yeteneklerini geliştirmeniz, hem de savaş alanında ani güç patlamaları yaparak rakibinize karşı öne geçmeniz mümkün. PC ve oyun konsolu kalitesindeki grafiklerle dikkat çeken AxE: Alliance vs Empire tamamen ücretsiz. AxE: Alliance vs Empire APK dosyasını indirin ve dünyanın kaderi üzerine yapılan savaşlara katılın. İyi oyunlar.

 

AxE: Alliance vs Empire ekran görüntüleri AxE: Alliance vs Empire ekran görüntüleri AxE: Alliance vs Empire ekran görüntüleri AxE: Alliance vs Empire ekran görüntüleri AxE: Alliance vs Empire ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.00.02

GeliştiriciNEXON Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi22.02.2019 - 12:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme36

Dosya boyutu 81.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9429

GÜVENLİKİndireceğiniz AxE: Alliance vs Empire APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nexon.axe.global

APK imzası: d205d30464c3e1863d340e5d367dd85bbc493775

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder