Arcane Legends ikon

Arcane Legends

v1.7.1

MMO tabanlı geliştirilen Arcane Legends fantastik zindanlarda savaşacağınız başarılı bir RPG oyunu.

 

Yer altı dünyasında uzun soluklu bir savaşın gerçekleştiği oyunda kendi karakterinizle birlikte yerinizi alacak ve kötülük timsali Arlor Krallığı'nı yok etmeye çalışacaksınız. RPG ve MMORPG tabanlı gelişim sistemi sayesinde karakterinizin güçlerini yükselterek özel kombinasyonlarla rakiplerinize korku salabilir ve tam bir yenilmez olabilirsiniz.

 

Arcane Legends'de gerçekleşen savaşlar tamamen gerçek zamanlı ve gerçek oyuncular arasında oluyor. Başlangıçta her oyuncu düşmanınız değil, ancak bölümleri ilerledikçe Arlor Krallığı'nın safına geçen oyuncularla da mücadele etmeniz gerekiyor. Özellikle oyunun ilerleyen bölümlerinde zorlu savaşlarda size yardımcı olacak bir şeyler bulmanız şart. Bu özel bir güç veya üstün yetenekli bir hayvan olabilir. Hayvanlar yer altı zindanlarında yaşadığı için karşılaştığınız zaman onları toplamanız ve size yardımcı olması için yetiştirmeniz gerekiyor.

 

Oyunda kullanılan üç boyutlu grafik yapısı MMO savaş arenalarını çok başarılı bir şekilde yansıtıyor. Her karakterin özel gücüne göre geliştirilen animasyonlar, kılıç ve güç efektleri savaş sahnelerinde oyunun heyecanını arttıracak düzeyde. Ücretsiz geliştirilen Arcane Legends APK dosyasını indirerek savaştaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Arcane Legends ekran görüntüleri Arcane Legends ekran görüntüleri Arcane Legends ekran görüntüleri Arcane Legends ekran görüntüleri Arcane Legends ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.1

GeliştiriciSpacetime Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi10.03.2018 - 11:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme32

Dosya boyutu 91.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8393

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder