Zombieland: AFK Survival ikon

Zombieland: AFK Survival APK

v1.9.5
Zombieland: AFK Survival APK, zombi kıyametinin sonunu getireceğiniz destansı bir aksiyon oyunu. Geniş bir oyun hikayesiyle karşımıza çıkan Zombieland'ta köyünüzü istila eden zombilerden kurtarmak için büyük bir maceraya atılıyorsunuz. Bu macerada size düşen görev köyünüzü kurtarmak. Kahraman kıyafetlerinizi giyin, silahlarınızı kuşanın ve yüzlerce bölümden oluşan sürükleyici zombi savaşındaki yerinizi alın. Sony tarafından geliştirilen oyun hem oyun hikayesi hem de grafik kalitesi açısından neredeyse kusursuz bir deneyim sunuyor. Android zombi savaşı oyunları arasında oldukça popüler olan Zombieland'i oynamak için Zombieland: AFK Survival APK dosyasını ücretsiz bir şekilde kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Zombieland: AFK Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zombieland: AFK Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Zombieland: AFK Survival ekran görüntüleri Zombieland: AFK Survival ekran görüntüleri Zombieland: AFK Survival ekran görüntüleri Zombieland: AFK Survival ekran görüntüleri Zombieland: AFK Survival ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder