Shadow of Death: Ruh Şövalyesi ikon

Shadow of Death: Ruh Şövalyesi APK

v2.2.1.0

Shadow of Death: Ruh Şövalyesi Açıklama

Shadow of Death: Ruh Şövalyesi APK oyunu ile RPG (rol yapma) tabanlı sonsuzluk savaşına katılmaya hazır olun.


Gölge Lejyon karakterine karşı amansız bir savaş vereceğiniz Shadow of Death: Ruh Şövalyesi oyununda fantastik bir hikaye sizi bekliyor. Aurora vatandaşlarının üzerine karanlık çağ gibi çöken Gölge Lejyon tüm kötülükleri ile saldırmaktadır. Bu saldırıya karşı Aurora'yı Lejyon'dan ve Kral Luther'den kurtarmaya çalışan bir gölge savaşçısı olarak karşı koymak size düşüyor. Şeytanlara karşı vereceğiniz bu savaşta gölge arkadaşınız Aeon ile birlikte sürükleyici bir mücadele vereceksiniz.


Shadow of Death oyununun temel kurgusu dövüş ve dövüş sanatları üzerine kurulmuş durumda. Kontrol edeceğiniz gölge savaşçınız ve Aeon saf fiziksel güce ve baş döndürücü birçok güce sahip. Üstelik çeşitli dövüş teknikleri, silah ve zırhlarla birlikte gücünüze güç katacak; sonsuz şeytanlara karşı efsanevi savaşlarda gücünüzle birlikte boy göstereceksiniz.


Oyunun grafikleri oldukça kaliteli. Sezgisel kontrolleri sayesinde de savaş hamlelerinizi yerine yapabiliyorsunuz. Shadow of Death: Ruh Şövalyesi APK dosyasını hemen indirin ve kötülüğe karşı savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Shadow of Death: Ruh Şövalyesi ekran görüntüleri Shadow of Death: Ruh Şövalyesi ekran görüntüleri Shadow of Death: Ruh Şövalyesi ekran görüntüleri Shadow of Death: Ruh Şövalyesi ekran görüntüleri Shadow of Death: Ruh Şövalyesi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.1.0

GeliştiriciBravestars Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi06.11.2022 - 23:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme3

Dosya boyutu 264 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11191

GÜVENLİKİndireceğiniz Shadow of Death: Ruh Şövalyesi APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Bravestars.Stickman.FightingGames.ShadowOfDeath2

APK imzası: 87548f7a8c1b0aca37257f9d560f0b0e13a250cc

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder