Silkroad Online ikon

Silkroad Online APK

v0.1.14036

Silkroad Online, Android için geliştirilen sürükleyici bir MMORPG oyunudur.

 

Bilgisayar versiyonuyla milyonlarca oyuncuya ulaşan Silkroad Online, mobil (Android) sürümünde de heyecan dolu hikayeyi oyuncularla buluşturuyor. Oyun hikayesinde MS. 7. Yüzyıla dayanan tarihsel kültür efsanevi olaylarla donatılmış bir MMORPG mücadelesine katılıyorsunuz. Oyuna başlarken Bicheon, Heuksal ve Pacheon karakterlerinden birini seçerek başlıyorsunuz. Bu üç karakterin özellikleri sırasıyla: Yakın Savaş Kontrolü, Menzilli Zararı/Yardım, Yakın Savaş Zararı. Kervan oyununda ise oyuncular kendi sevdikleri mesleği seçebilirler. Bu meslekler ise Tüccar, Avcı ve İzci olarak üçe ayrılıyor ve istediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz.

 

Silkroad Online'daki savaşlar genelde Tapınak Yarışı, Dunhuang Mağarası ve Boyut Kapısı gibi klasik zindanlarda gerçekleşiyor. Her zindanın kendine has mistik bir havası var ve başarılı grafik modellemesi ile oldukça heyecan verici özelliklere sahip. Oyuncular için sosyalleşme seçenekleri de unutulmamış. Takım, Lonca ve Meslek gibi fonksiyonları kullanarak diğer oyuncularla sosyalleşebilirsiniz.

 

Yenilikçi beceriler ve muhteşem özel efektler, gerçek aksiyon oyununda, yüksek serbest stilde ve birçok oyun seviyesinde görsel bir şölenin tadını çıkarmanızı sağlıyor. Başarılı MMORPG kurgusuna sahip Silkroad Online'ı oynamak için Silkroad Online APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Silkroad Online ekran görüntüleri Silkroad Online ekran görüntüleri Silkroad Online ekran görüntüleri Silkroad Online ekran görüntüleri Silkroad Online ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder