League of Angels - Paradise Land ikon

League of Angels - Paradise Land

v1.6.2.15

League of Angels - Paradise Land sizi meleklerin efsanevi dünyasında sürükleyici bir epik maceraya davet ediyor.

 

RPG tabanlı geliştirilen League of Angels şeytani güçlere karşı mücadele eden meleklerin macera dolu serüvenini konu alıyor. Karakterinizi seçerek başladığınız oyunda Rogue tarzından çok oyunculu MOBA tarzına kadar geniş bir oyun modu var. Oyun RPG tabanlı olduğu için karakterinizin gücünü ve yeteneklerini siz belirliyorsunuz. Kahramanınızın sahip olduğu yetenekleri geliştirme ve yükseltme seçeneklerini kullanarak rakibinize karşı üstün hale getirmeniz savaşlardaki başarınızı doğrudan etkiliyor.

 

League of Angels - Paradise Land oyununda sürükleyici hikayenin etkisini oyun grafiklerinde de görüyoruz. Özellikle savaş sahnelerinde kullanılan animasyonlar, zindan ve labirent mekanlarındaki gerçekçi üç boyutlu detaylar ve her karaktere özgü yetenek efektleri ile oyun sizi adeta içerisine çekiyor. Android RPG oyunları içerisinde mistik hikaye yapısıyla öne çıkan League of Angels ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. League of Angels APK dosyasını indirerek meleklerin destansı savaşındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

League of Angels - Paradise Land ekran görüntüleri League of Angels - Paradise Land ekran görüntüleri League of Angels - Paradise Land ekran görüntüleri League of Angels - Paradise Land ekran görüntüleri League of Angels - Paradise Land ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.2.15

GeliştiriciGTarcade

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi21.06.2018 - 14:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme38

Dosya boyutu 99.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8869

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder