Avatars Saga ikon

Avatars Saga APK

v1.7.9.007

Avatars Saga Açıklama

Android için geliştirilen Avatars Saga APK oyunu ile oryantal bir dünyada gizem ve macera dolu bir hikayeye katılacaksınız.


Fantastik oyun kurgusuna sahip olan Avatars Saga oyununda RPG tabanlı bir hikaye sizi bekliyor. Bu hikayede sakin ve oryantal bir dünya var. Eski ormanlar içerisinde yaşayan karakterinizle barışçıl dünya ortamını korumaya çalışacaksınız. Oyundaki dünya yapısı oldukça gerçekçi tasarlanmış. Tıpkı bizim yaşadığımız gibi dört mevsim geçişi, gece-gündüz döngüsü ve doğal ortamdaki yabani hayvanlar var. Oyunu gerçekçi kılan ise oyun hikayesinin bu şartlara uygun olarak ilerlemesi.


Avatars Saga'nın hikayesine göre karakterlerin 5 farklı temel yeteneği var: ateş, buz, gök gürültüsü, ışık ve karanlık. Bu yeteneklere sahip oyuncular kendi bölgelerini kötülüklerden korumaya çalışıyor. Siz de bir avatar karakterini kontrol edeceğiniz için kendinize uygun yetenekle yolculuğa başlıyor ve diğer insanlarla bir araya gelerek güç birliği yapıyorsunuz. Hikaye oldukça uzun ve geniş. Bu sayede oyunun oynarken hiç sıkılmıyorsunuz.


Akıcı hikayeye sahip Android oyunları sevenler için Avatars Saga kesinlikle biçilmiş kaftan. Uzak Doğu, yani bize göre Asya bölgesinin en popüler oyunlarından birisi olan bu oyun kaliteli grafikleri, sürükleyici hikayesi ve eğlenceli oyun yapısı sayesinde milyonlarca oyuncunun severek oynadığı yapımlar arasında bulunuyor. Siz de RPG tabanlı karakterinizi yönetmeye başlamak ve dünyanın iyilikle dolu yapısını korumak için Avatars Saga APK dosyasını hemen indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Avatars Saga ekran görüntüleri Avatars Saga ekran görüntüleri Avatars Saga ekran görüntüleri Avatars Saga ekran görüntüleri Avatars Saga ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.9.007

GeliştiriciTTHmobi

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi05.04.2023 - 13:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme10

Dosya boyutu 120 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11367

GÜVENLİKİndireceğiniz Avatars Saga APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rxsjus.an.watt

APK imzası: 82970a9fad5d648fbfefa996f428ad4929639daa

Avatars Saga nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Avatars Saga APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder