Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG ikon

Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG APK

v0.9.9-rc253

Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG oyunu ile fantastik MMORPG savaşlarına katılın.


Cyberpunk evrenin geçen oyun hikayesinde fantastik savaşlar sizi bekliyor. Bradbury şehrini keşfedeceğiniz savaşlarda şehrin karanlık sokaklarında serserilerle savaşacak ve spor arabanızla yarışın keyfini çıkaracaksınız. Suç şehri olan Bradbury'de karşınıza çıkacak birçok zorluk ve mücadele var. Karakterinizin yeteneklerini sergileryin, şehri düşmandan kurtarın.


Cyberika'nın öne çıkan özellikleri arasında siber dünya önemli bir yer tutuyor. Hackleme, yazılım bilgisi ve hızlı araba sürme yetenekleri çok önemli. Sırası geldiğinde görevleri tamamlamak için bu yeteneklerinizi kullanmaktan çekinmeyin. Aksi halde düşman önünüze geçebilir ve sizi zor durumda bırakabilir.


Cyberika'daki savaşlar MMORPG tabanlı yürütülüyor. Bu da gerçek oyunculara karşı savaştığınız anlamına geliyor. Dünyanın her yerinden oyuncular şehrin kontrolünü ele almaya çalışırken onlardan her zaman bir adım önde olmanız şart. Kefir ekibinin geliştirdiği oyun hem ücretsiz hem de kaliteli grafikleri ile mükemmel bir deneyim sunuyor. Cyberika APK dosyasını ücretsiz indirin ve savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG ekran görüntüleri Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG ekran görüntüleri Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG ekran görüntüleri Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG ekran görüntüleri Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder