Kahramanların Dirilişi ikon

Kahramanların Dirilişi APK

v1.6.14

Kahramanların Dirilişi Açıklama

Efsanevi karakterler Kahramanların Dirilişi oyunu ile sürükleyici bir savaşa katılıyor.


Kumdan ve kandan yaratılmış efsanevi kahramanlarla oynayacağınız oyun, iblisin efendisi Cin'in ülkenizi talan etmesiyle başlıyor ve kendinizi sürükleyici bir kurtuluş mücadelesinin içinde buluyorsunuz. Seçilmiş kahraman karakterini kontrol edeceğiniz bu hikayede diğer oyuncularla birlikte güç birliği yapacak ve Cin karakterinin ordusuna karşı büyük bir savaş vereceksiniz.


Oyunda Savaşçı, Yeniçeri ve Büyücü isimli 3 kahraman sınıfı var. Her sınıfın kendine has yetenekleri olduğu için yönetmek istediğiniz sınıfı seçiyor ve hikayeye katılıyorsunuz. Başlarda karakterinizin yetenekleri düşük olsa da RPG sistemi ile kısa sürede geliştirmeye başlıyorsunuz. MMORPG, PvP ve PvE modlarının yer aldığı oyun oldukça uzun bir savaş hikayesine sahip. Bu yüzden düşman ganimetlerini ele geçirmek ve karakter geliştirmelerini hızlıca yapmak savaştaki şansınızı artırıyor.


Aksiyon ve savaş oyunları ile öne çıkan IGG stüdyosunun geliştirdiği Kahramanların Dirilişi, geniş ve aksiyon dolu içeriği ile popüler olmuş durumda. Kahramanların Dirilişi APK dosyasını indirerek Cinlere karşı sürükleyici savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Kahramanların Dirilişi ekran görüntüleri Kahramanların Dirilişi ekran görüntüleri Kahramanların Dirilişi ekran görüntüleri Kahramanların Dirilişi ekran görüntüleri Kahramanların Dirilişi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.14

GeliştiriciIGG.COM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi08.09.2019 - 12:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme18

Dosya boyutu 490 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9851

GÜVENLİKİndireceğiniz Kahramanların Dirilişi APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.igg.android.resurrectionofheroes

APK imzası: 39d6d99b6db9dd6d38ede95bd9cb9d33e7c60768

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Kahramanların Dirilişi oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Kahramanların Dirilişi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Kahramanların Dirilişi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder