Kahramanların Dirilişi ikon

Kahramanların Dirilişi APK

v1.6.14

Efsanevi karakterler Kahramanların Dirilişi oyunu ile sürükleyici bir savaşa katılıyor.


Kumdan ve kandan yaratılmış efsanevi kahramanlarla oynayacağınız oyun, iblisin efendisi Cin'in ülkenizi talan etmesiyle başlıyor ve kendinizi sürükleyici bir kurtuluş mücadelesinin içinde buluyorsunuz. Seçilmiş kahraman karakterini kontrol edeceğiniz bu hikayede diğer oyuncularla birlikte güç birliği yapacak ve Cin karakterinin ordusuna karşı büyük bir savaş vereceksiniz.


Oyunda Savaşçı, Yeniçeri ve Büyücü isimli 3 kahraman sınıfı var. Her sınıfın kendine has yetenekleri olduğu için yönetmek istediğiniz sınıfı seçiyor ve hikayeye katılıyorsunuz. Başlarda karakterinizin yetenekleri düşük olsa da RPG sistemi ile kısa sürede geliştirmeye başlıyorsunuz. MMORPG, PvP ve PvE modlarının yer aldığı oyun oldukça uzun bir savaş hikayesine sahip. Bu yüzden düşman ganimetlerini ele geçirmek ve karakter geliştirmelerini hızlıca yapmak savaştaki şansınızı artırıyor.


Aksiyon ve savaş oyunları ile öne çıkan IGG stüdyosunun geliştirdiği Kahramanların Dirilişi, geniş ve aksiyon dolu içeriği ile popüler olmuş durumda. Kahramanların Dirilişi APK dosyasını indirerek Cinlere karşı sürükleyici savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Kahramanların Dirilişi oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Kahramanların Dirilişi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Kahramanların Dirilişi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Kahramanların Dirilişi ekran görüntüleri Kahramanların Dirilişi ekran görüntüleri Kahramanların Dirilişi ekran görüntüleri Kahramanların Dirilişi ekran görüntüleri Kahramanların Dirilişi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder