Looney Tunes World of Mayhem ikon

Looney Tunes World of Mayhem APK

v43.2.2

Looney Tunes World of Mayhem Açıklama

Popüler çizgi film karakterleri Looney Tunes World of Mayhem oyunuyla aksiyon dolu bir RPG hikayesine katılıyor. Looney Tunes World of Mayhem APK dosyasını indirerek bu eğlenceli maceraya siz de katılın.


Oyunda Bugs Bunny, Daffy Duck ve Marslı Marvin dahil klasik karakterlerin hemen hepsi var. Başlangıçta sadece Bugs Bunny ile oyuna başlıyorsunuz, ilerleyen bölümlerde ise diğer karakterleri toplayarak kendi savaş takımınızı kurma imkanınız oluyor. Oyunun kurgusu karakterlerin karşı karşıya dövüşü üzerine kurulmuş. Yani, karakterlerinizi dövüş alanına çıkartarak diğer gerçek oyuncuların takımlarına karşı mücadele ediyorsunuz.


Looney Tunes World of Mayhem'in kurgusu oldukça eğlenceli: Genelde çizgi filmlerde izlediğimiz havadan kaya düşmesi, özel hediye paketli patlayıcılar ve sopa gibi sahneler bu oyunda dövüş malzemesi durumunda. Her karakter farklı bir dövüş kimliğine ve yeteneğine sahip, ayrıca eğlenceli RPG sistemi ile bunu daha da geliştirerek savaş alanında takımınızı daha güçlü hale getirebilirsiniz.


Oyunda dövüşler sıra tabanlı strateji üzerinden ilerliyor. Yani, her oyuncu hamle yapmadan önce rakibini beklemek zorunda. Sırası gelen oyuncu hamlesini yaparak rakibini yenmeye ve ödülleri toplamaya çalışıyor. Eğer rakip çok güçlü ise özel güçlendiricileri kullanarak karakterlerinizin yeteneklerini sadece birkaç hamle için güçlendirmeniz de mümkün.


Scopely stüdyosunun geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Ancak sabırsız kullanıcılar için uygulama içi satın alma paketleri de var. Looney Tunes World of Mayhem APK dosyasını indirerek Bugs Bunny ve arkadaşlarının eğlenceli dövüş kurgusuna hemen katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Looney Tunes World of Mayhem APK son sürüm güncellemesinde yeni epik araçlar eklenmiş, saldırı önleme sistemi geliştirilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Looney Tunes World of Mayhem ekran görüntüleri Looney Tunes World of Mayhem ekran görüntüleri Looney Tunes World of Mayhem ekran görüntüleri Looney Tunes World of Mayhem ekran görüntüleri Looney Tunes World of Mayhem ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv43.2.2

GeliştiriciScopely

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.01.2019 - 12:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme302

Dosya boyutu 179 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9255

GÜVENLİKİndireceğiniz Looney Tunes World of Mayhem APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.aqupepgames.projectpepe

APK imzası: 3ae10fd26b9cceab8d5c4f44350a5cb67d497b11

Looney Tunes World of Mayhem eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Looney Tunes World of Mayhem versiyonları:
  • 1. Looney Tunes World of Mayhem v14.2.1
  • 2. Looney Tunes World of Mayhem v13.1.9
  • 3. Looney Tunes World of Mayhem v13.0.5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder