Looney Tunes World of Mayhem ikon

Looney Tunes World of Mayhem APK

v14.2.1

Popüler çizgi film karakterleri Looney Tunes World of Mayhem oyunuyla aksiyon dolu bir RPG hikayesine katılıyor. Looney Tunes World of Mayhem APK dosyasını indirerek bu eğlenceli maceraya siz de katılın.


Oyunda Bugs Bunny, Daffy Duck ve Marslı Marvin dahil klasik karakterlerin hemen hepsi var. Başlangıçta sadece Bugs Bunny ile oyuna başlıyorsunuz, ilerleyen bölümlerde ise diğer karakterleri toplayarak kendi savaş takımınızı kurma imkanınız oluyor. Oyunun kurgusu karakterlerin karşı karşıya dövüşü üzerine kurulmuş. Yani, karakterlerinizi dövüş alanına çıkartarak diğer gerçek oyuncuların takımlarına karşı mücadele ediyorsunuz.


Looney Tunes World of Mayhem'in kurgusu oldukça eğlenceli: Genelde çizgi filmlerde izlediğimiz havadan kaya düşmesi, özel hediye paketli patlayıcılar ve sopa gibi sahneler bu oyunda dövüş malzemesi durumunda. Her karakter farklı bir dövüş kimliğine ve yeteneğine sahip, ayrıca eğlenceli RPG sistemi ile bunu daha da geliştirerek savaş alanında takımınızı daha güçlü hale getirebilirsiniz.


Oyunda dövüşler sıra tabanlı strateji üzerinden ilerliyor. Yani, her oyuncu hamle yapmadan önce rakibini beklemek zorunda. Sırası gelen oyuncu hamlesini yaparak rakibini yenmeye ve ödülleri toplamaya çalışıyor. Eğer rakip çok güçlü ise özel güçlendiricileri kullanarak karakterlerinizin yeteneklerini sadece birkaç hamle için güçlendirmeniz de mümkün.


Scopely stüdyosunun geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Ancak sabırsız kullanıcılar için uygulama içi satın alma paketleri de var. Looney Tunes World of Mayhem APK dosyasını indirerek Bugs Bunny ve arkadaşlarının eğlenceli dövüş kurgusuna hemen katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Looney Tunes World of Mayhem ekran görüntüleri Looney Tunes World of Mayhem ekran görüntüleri Looney Tunes World of Mayhem ekran görüntüleri Looney Tunes World of Mayhem ekran görüntüleri Looney Tunes World of Mayhem ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Looney Tunes World of Mayhem son sürüm güncellemesi ile oyun hataları düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder