Pokemon Masters ikon

Pokemon Masters APK

v1.3.0

Pokemon Masters ile pokemonların macera dolu dünyasına adım atın.


Pasio adasında geçen Pokémon Masters hikayesinde gerçek oyunculara karşı pokemon mücadelesine katılıyor ve kazanmaya çalışıyorsunuz. 3'e 3 takımlar halinde oynayacağınız Pokémon Masters, klasik pokemonda olduğu gibi sıralı savaş sistemine sahip. Co-op tarzını başarıyla işleyen savaş kurgusunda her oyuncu sırası geldiğinde pokemonu ile birlikte hamle yapıyor ve rakibini yenmeye çalışıyor.


Pokémon Masters'da şu an için pokemon toplama özelliği yok, bu yüzden sahip olduğunuz pokemonu sürekli değiştirme hakkınız bulunmuyor. Ancak bu kötü bir durum değil, amacınız rakibi yenmek ise pokemonunuzu RPG sistemiyle geliştirerek etkisini her zaman artırma şansınız var.


Android pokemon oyunları arasında sıralı savaş sistemi ile klasikler arasına girmeyi başaran Pokemon Masters kaliteli grafikleri ve akıcı kurgusuyla severek oynayacağınız bir oyun durumunda. Pokemon Masters APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Pokemon Masters ekran görüntüleri Pokemon Masters ekran görüntüleri Pokemon Masters ekran görüntüleri Pokemon Masters ekran görüntüleri Pokemon Masters ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Pokemon Masters son sürüm güncellemesinde oyun senkronizasyonu geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder