HIT ikon

HIT APK

v1.31.201476

Gerçek zamanlı PvP tarzında geliştirilen HIT sınırsız çeşitlilikte yeteneğe sahip özel karakterleri savaş alanlarına çıkarıyor.

 

Epik boss'lara karşı yürütülen bu efsanevi savaşa oyundaki 5 karakterden birisini seçerek başlıyorsunuz. Oyundaki her karakterin sahip olacağı yeteneği belirlemek size düşüyor: RPG (rol yapma) gelişimiyle birlikte karakterlerinizin hangi yeteneğe sahip olacağını, geliştireceğiniz strateji sayesinde istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz. Karakterinizin bu özel yeteneklere alışması ve tecrübe edinmesi için Deneme Kulesi ve Mücadele Kulesi'nde bir tür deneme savaşlarına katılabilirsiniz. Bu alıştırmalar sayesinde karakterleriniz özel yeteneklerini daha etkili kullanmayı öğrenmiş olacaklar.

 

HIT'in masalsı savaşları esas olarak çevrimiçi oyunculardan oluşan Klan savaşlarından oluşuyor. Fakat oyunda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz 2'ye 2, 3'e 3 ve herkesin tek olduğu 6 kişilik düellolara da katılabiliyorsunuz. Hem düellolarda hem de klan savaşlarında (turnuvalar dahil) baskın vermek ve baskına karşı koymak size fazladan puan ve elmas getiriyor. Bu puan ve elmasları  karakterinizin kıyafetini değiştirmek için harcayabileceğiniz gibi karakterinizin ikinci bir özel yeteneğe sahip olması için de harcayabilirsiniz.

 

Oyunun grafikleri 3 boyutlu olarak tasarlanmış ve oldukça yüksek kalitede. Bu nedenle kurulum için cihaz hafızasında 2 GB boş hafıza istiyor. Ayrıca cihazınızın bu grafikleri rahat işleyebilmesi için 1.5 GB RAM ve 1.5 GHz hızında çift çekirdek işlemciye sahip olması geliştirici tarafından öneriliyor.

HIT ekran görüntüleri HIT ekran görüntüleri HIT ekran görüntüleri HIT ekran görüntüleri HIT ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni Efsane isimli turnuva başlatılmış,

Silahların gücünü arttıracak Efsanevi/Kase güncellemesi yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder