HIT ikon

HIT APK

v1.31.201476

HIT Açıklama

Gerçek zamanlı PvP tarzında geliştirilen HIT sınırsız çeşitlilikte yeteneğe sahip özel karakterleri savaş alanlarına çıkarıyor.

 

Epik boss'lara karşı yürütülen bu efsanevi savaşa oyundaki 5 karakterden birisini seçerek başlıyorsunuz. Oyundaki her karakterin sahip olacağı yeteneği belirlemek size düşüyor: RPG (rol yapma) gelişimiyle birlikte karakterlerinizin hangi yeteneğe sahip olacağını, geliştireceğiniz strateji sayesinde istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz. Karakterinizin bu özel yeteneklere alışması ve tecrübe edinmesi için Deneme Kulesi ve Mücadele Kulesi'nde bir tür deneme savaşlarına katılabilirsiniz. Bu alıştırmalar sayesinde karakterleriniz özel yeteneklerini daha etkili kullanmayı öğrenmiş olacaklar.

 

HIT'in masalsı savaşları esas olarak çevrimiçi oyunculardan oluşan Klan savaşlarından oluşuyor. Fakat oyunda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz 2'ye 2, 3'e 3 ve herkesin tek olduğu 6 kişilik düellolara da katılabiliyorsunuz. Hem düellolarda hem de klan savaşlarında (turnuvalar dahil) baskın vermek ve baskına karşı koymak size fazladan puan ve elmas getiriyor. Bu puan ve elmasları  karakterinizin kıyafetini değiştirmek için harcayabileceğiniz gibi karakterinizin ikinci bir özel yeteneğe sahip olması için de harcayabilirsiniz.

 

Oyunun grafikleri 3 boyutlu olarak tasarlanmış ve oldukça yüksek kalitede. Bu nedenle kurulum için cihaz hafızasında 2 GB boş hafıza istiyor. Ayrıca cihazınızın bu grafikleri rahat işleyebilmesi için 1.5 GB RAM ve 1.5 GHz hızında çift çekirdek işlemciye sahip olması geliştirici tarafından öneriliyor.

Son güncellemede neler var?

Yeni Efsane isimli turnuva başlatılmış,

Silahların gücünü arttıracak Efsanevi/Kase güncellemesi yapılmış.

HIT ekran görüntüleri HIT ekran görüntüleri HIT ekran görüntüleri HIT ekran görüntüleri HIT ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.31.201476

GeliştiriciNEXON Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi18.02.2017 - 12:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme217

Dosya boyutu 63.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7480

GÜVENLİKİndireceğiniz HIT APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nexon.hit.global

APK imzası: 4b576ae006bd2415ccfec929903de1dff4c322f8

HIT eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm HIT versiyonları:
  • 1. HIT v1.24.119550

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder