Agent BUG ikon

Agent BUG APK

v1.0.2204

Agent BUG Açıklama

Agent BUG APK oyunuyla yeni bir asker olarak çatışmaya başlayın.


S-Nation isimli bir kabile üzerinden ilerleyen bu oyunda kabilenin askeri birliklerinde görevli bir askeri kontrol ediyorsunuz. Size verilen görevleri yerine getirerek bölümleri geçiyor ve seviyenizi yükseltiyorsunuz. Oyundaki savaşlar sıra tabanlı ilerliyor ve gerçek oyunculara karşı mücadele ediyorsunuz. Tetris tarzını andıran hamlelerinizi yaparak düşmana zarar vermeye çalışıyorsunuz.


Agent BUG'da savaşta kullanacağınız mühimmatları silah sandıklarından topluyorsunuz. Her bölümde sandıklar özel bir animasyonla geliyor ve bu silahları geliştirerek savaş alanında kendinize avantaj sağlıyorsunuz. Çin merkezli oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Agent BUG tamamen ücretsiz sunuluyor. Agent BUG APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Agent BUG ekran görüntüleri Agent BUG ekran görüntüleri Agent BUG ekran görüntüleri Agent BUG ekran görüntüleri Agent BUG ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.2204

GeliştiriciHong Kong Longsin Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi11.02.2023 - 16:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme15

Dosya boyutu 221 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11276

GÜVENLİKİndireceğiniz Agent BUG APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.boxhero.az

APK imzası: bb9e9c4bfe55aed82d081022360feaff51a26cb6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder