Shadow Slayer: Şeytan Avcısı ikon

Shadow Slayer: Şeytan Avcısı APK

v1.2.00

Shadow Slayer: Şeytan Avcısı Açıklama

Shadow Slayer: Şeytan Avcısı APK oyunu ile fantastik RPG savaşlarına katılın.


Hack'n Slash tarzında geliştirilen Shadow Slayer: Şeytan Avcısı oyununda mutlu ve huzurlu bir dünyayı karartan kötülüğe karşı sürükleyici bir mücadeleye katılacaksınız. Foliga'da isimli bir kahramanın hikayesine odaklanan oyunda karşınıza gelen düşman birimlerini yok ederek ilerleyecek, ölümsüz patronlara karşı mücadele edecek ve heyecan verici görevleri tamamlamaya çalışacaksınız.


Anime dövüş grafikleriyle dikkat çeken Shadow Slayer yüksek becerilere sahip birçok karakteri barındırıyor. Zindanları keşfederek becerilerin kilitlerini açmanız gereken oyunda her bölüm sonunda büyük boss savaşları var. Her bölüm sonrasında yükselen zorluk seviyesine karşı mücadele ederken gizli hazine sandıklarını kullanın ve savaşta avantajlı hale gelin. Dünyayı iyiliğin kurtarması için yapmanız gereken en önemli şey karşınıza gelen tüm düşmanları alt etmek. Kaliteli grafikleri sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Shadow Slayer: Şeytan Avcısı APK dosyasını hemen indirin ve dünyayı kurtarmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Shadow Slayer: Şeytan Avcısı ekran görüntüleri Shadow Slayer: Şeytan Avcısı ekran görüntüleri Shadow Slayer: Şeytan Avcısı ekran görüntüleri Shadow Slayer: Şeytan Avcısı ekran görüntüleri Shadow Slayer: Şeytan Avcısı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.00

GeliştiriciONDI

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 gün önce

Eklenme tarihi25.05.2023 - 13:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1

Dosya boyutu 186 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11429

GÜVENLİKİndireceğiniz Shadow Slayer: Şeytan Avcısı APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ondi.shadowslayer

APK imzası: 2b1a047b3b6b72a271c12ffa2bb678020617fa30

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder