LEGO® Legacy: Heroes Unboxed ikon

LEGO® Legacy: Heroes Unboxed APK

v0.4.10

LEGO® Legacy Heroes Unboxed, RPG tabanlı geliştirilen sıralı bir savaş oyunudur.


En sevilen LEGO karakterlerini bir araya getiren bu oyunda ikonik karakterlerinizden ekip oluşturacak, sıra tabanlı savaşlara katılacaksınız. Gameloft tarafından geliştirilen oyunun en etkileyici özelliği, LEGO parçalarını kullanarak kendi savaşçı karakterlerinizi üretebiliyor olmanız. Aslında oyunda Hot Dog Man, Captain Redbeard, Ninjago'dan Lloyd, Cadı Willa ve klasik Red Spaceman gibi LEGO'nun öne çıkan kahramanları hazır durumda bekliyor. Bu karakterlerden sonra tasarım ve yeteneklerini sizin beklediğiniz özel ekibinizi kuruyorsunuz.


Android LEGO oyunları arasında yer alan LEGO Legacy Heroes Unboxed, sıra tabanlı savaş oyunlarını sevenler için gayet iyi bir seçenek. Gameloft'un tecrübesi, yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kurgusu ile bu oyun denenmeye değecek kadar kaliteli. LEGO Legacy Heroes Unboxed APK dosyasını hemen indirin ve fantastik LEGO savaşlarındaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

LEGO® Legacy: Heroes Unboxed ekran görüntüleri LEGO® Legacy: Heroes Unboxed ekran görüntüleri LEGO® Legacy: Heroes Unboxed ekran görüntüleri LEGO® Legacy: Heroes Unboxed ekran görüntüleri LEGO® Legacy: Heroes Unboxed ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder