LEGO® Legacy: Heroes Unboxed ikon

LEGO® Legacy: Heroes Unboxed APK

v0.4.10

LEGO® Legacy: Heroes Unboxed Açıklama

LEGO® Legacy Heroes Unboxed, RPG tabanlı geliştirilen sıralı bir savaş oyunudur.


En sevilen LEGO karakterlerini bir araya getiren bu oyunda ikonik karakterlerinizden ekip oluşturacak, sıra tabanlı savaşlara katılacaksınız. Gameloft tarafından geliştirilen oyunun en etkileyici özelliği, LEGO parçalarını kullanarak kendi savaşçı karakterlerinizi üretebiliyor olmanız. Aslında oyunda Hot Dog Man, Captain Redbeard, Ninjago'dan Lloyd, Cadı Willa ve klasik Red Spaceman gibi LEGO'nun öne çıkan kahramanları hazır durumda bekliyor. Bu karakterlerden sonra tasarım ve yeteneklerini sizin beklediğiniz özel ekibinizi kuruyorsunuz.


Android LEGO oyunları arasında yer alan LEGO Legacy Heroes Unboxed, sıra tabanlı savaş oyunlarını sevenler için gayet iyi bir seçenek. Gameloft'un tecrübesi, yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kurgusu ile bu oyun denenmeye değecek kadar kaliteli. LEGO Legacy Heroes Unboxed APK dosyasını hemen indirin ve fantastik LEGO savaşlarındaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

LEGO® Legacy: Heroes Unboxed ekran görüntüleri LEGO® Legacy: Heroes Unboxed ekran görüntüleri LEGO® Legacy: Heroes Unboxed ekran görüntüleri LEGO® Legacy: Heroes Unboxed ekran görüntüleri LEGO® Legacy: Heroes Unboxed ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.4.10

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi02.02.2020 - 11:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme187

Dosya boyutu 150 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10130

GÜVENLİKİndireceğiniz LEGO® Legacy: Heroes Unboxed APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameloft.anmp.lego.heroes

APK imzası: ebb8a6588f7289488f8d30d11dc020bc8d4cfb0c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder