Harry Potter: Sihir Uyanıyor ikon

Harry Potter: Sihir Uyanıyor APK

v20674

Harry Potter: Sihir Uyanıyor Açıklama

Harry Potter: Sihir Uyanıyor oyununda büyücüler karşı karşıya geliyor.


Büyücülerin okulu Hogwarts'ta yepyeni bir macera başlıyor. Okuldaki her öğrenci üstün büyü yeteneklerini göstermek için kıyasıya rekabet ediyor. Bu macerada birinci sınıf bir büyücü öğrenci karakterini kontrol ederek, büyücülük yeteneklerinizi gösteriyorsunuz. Geniş oyun içeriği ile öne çıkan bu yapımda salonları, efsanevi Yasak Orman ve Diagon Yolu dahil olmak üzere Harry Potter film serisinden bildiğimiz her bölüm yer alıyor. Bu da oyuna gerçekçi hava katan önemli bir özellik.


Oyun genel olarak kart tabanlı ilerleyen bir kurguya sahip. Kartların her birisi farklı büyü özellikleri içeriyor ve istediğiniz büyüyü yapmak için kartları kullanmanız gerekiyor. Bu kartları nasıl kullanacağınızı ise büyücülük okulunda öğrenebilirsiniz. İlk sınıflardan sonra büyücülerin yer aldığı düellolara katılabilir ve yeni kartların kilitlerini açabilirsiniz.


Warner Bros stüdyosu tarafından geliştirilen oyun fantastik film serisi Harry Potter'ın yeni oyunu olarak dikkat çekiyor. Büyücülük tarzı oyunları seviyorsanız, RPG tabanlı geliştirilen Harry Potter: Sihir Uyanıyor APK dosyasını ücretsiz indirin ve hemen oynamaya başlayın.

Harry Potter: Sihir Uyanıyor ekran görüntüleri Harry Potter: Sihir Uyanıyor ekran görüntüleri Harry Potter: Sihir Uyanıyor ekran görüntüleri Harry Potter: Sihir Uyanıyor ekran görüntüleri Harry Potter: Sihir Uyanıyor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv20674

GeliştiriciWarner Bros. International Enterprises

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi06.07.2022 - 23:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme135

Dosya boyutu 1.98 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11078

GÜVENLİKİndireceğiniz Harry Potter: Sihir Uyanıyor APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netease.wb.goog.hpma

APK imzası: 4bc93a6e7ab93de2114877f839a83ec4608c8308

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Harry Potter: Sihir Uyanıyor oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Harry Potter: Sihir Uyanıyor nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Harry Potter: Sihir Uyanıyor APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder