Bit Heroes Quest: Pixel RPG ikon

Bit Heroes Quest: Pixel RPG APK

v2.4.460

Bit Heroes Quest: Pixel RPG Açıklama

Bit Heroes Quest: Pixel RPG, canavarlara karşı savaşacağınız aksiyon dolu bir rol yapma oyunudur.


Sıra tabanlı dövüşlerle ilerleyen Bit Heroes Quest oyununda karanlık zindanlardaki kötülüklere karşı mücadele edeceksiniz. Geniş bir açık dünya haritası bulunan oyunda kahraman karakterinizle birlikte uzun soluklu savaş hikayesine başlıyorsunuz. Bu hikayede kendi ekibinizi oluşturarak zindanlara girecek ve kötülüklere karşı savaşacaksınız. Bu savaşta ganimetleri toplayarak ekibinizin ihtiyacı olan malzemeleri üretmeniz ve savaş alanında bunları kullanmanız gerekiyor. PvP tabanlı savaş arenasında rakiplerinizi ezmek için bunu yapmanız şart.


Retro yani nostaljik tarzda piksel grafiklerle geliştirilen Bit Heroes Quest fantastik bir savaş kurgusunu oyunculara sunuyor. Yüzlerce yaratığı, canavarı ve güçlü patronları yenmeye çalışacağınız savaşlarda en büyük yardımcınız tabii ki ekip arkadaşlarınız. Lonca sistemi üzerinden kuracağınız ekibin savaş malzemeleri ve yetenekleri oldukça çeşitli. Bunları geliştirmek için ayrıca oyun bonuslarını ve zindanlarda karşınıza çıkan hazineleri kullanabilirsiniz.


Oyunun grafikleri özellikle piksel tarzını sevenler için gayet başarılı diyebiliriz. Fantastik zindan modellemesi sayesinde sizi içerisine çekmeyi başaran oyun hikayesinde soluksuz bir RPG deneyimi sizleri bekliyor. Bit Heroes Quest APK dosyasını ücretsiz indirin ve kahramanınızı seçerek savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Bit Heroes Quest: Pixel RPG ekran görüntüleri Bit Heroes Quest: Pixel RPG ekran görüntüleri Bit Heroes Quest: Pixel RPG ekran görüntüleri Bit Heroes Quest: Pixel RPG ekran görüntüleri Bit Heroes Quest: Pixel RPG ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.460

GeliştiriciKongregate

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi27.03.2023 - 12:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme0

Dosya boyutu 212 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11349

GÜVENLİKİndireceğiniz Bit Heroes Quest: Pixel RPG APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kongregate.mobile.bitheroes.google

APK imzası: 4b6ca9dec49eea7ee112868c571d2fc4756ad5c4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder