Durango: Wild Lands

Durango: Wild Lands

v2.10.2+1709291453

NEXON tarafıngan geliştirilen Durango: Wild Lands RPG tabanlı bir hayatta kalma oyunu.

 

Oyun egzotik ormana doğru tren yolculuğuna çıkan bir grup insanın dinazor saldırısına uğramasıyla başlıyor ve bu gruptaki insanların içinden birisini seçerek hikayeye katılıyorsunuz. Asıl hikaye ise saldırıdan sonra karakterinizin ıssız adada gözünü açmasıyla başlıyor. Bundan sonra karakterinizin hayatta kalması için adayı keşfe çıkacak, doğadaki malzemelerle ihtiyacınızı giderecek aletler üretmeye çalışacaksınız. Bunları yapabilmeniz için rehber köpek Pia size eşlik ediyor, onu takip ederek ihtiyacınız olan yiyecek ve malzemelere ulaşabiliyorsunuz. 

 

Sürükleyici ve oldukça heyecanlı bir oynanışa sahip olan Durango'da MMO bölümleri de bulunuyor. Seviye ilerledikçe sizin gibi ıssız adaya düşmüş karakterleri yöneten diğer gerçek oyuncularla karşılaşıyorsunuz. Yalnız bu oyunda herkes tek başına hayatta kalmaya çalışıyor, bu nedenle diğer oyuncular sizin için birer rakip durumunda. Keşfettiğiniz topraklara, ürettiiniz malzemelere ve barınağınıza zarar verme ihtimalleri bulunuyor. Kendinizi korumak için ok, mızrak ve bıçak gibi malzemeler üretmeniz gerekiyor.

 

RPG ve MMO tabanlı hayatta kalma oyunu Durango'nun grafikleri oldukça başarılı ancak bazı cihazlarda sahne geçişleri takılabiliyor. Bu nedenle yüksek donanım özelliğine sahip telefon veya tablette oynamanızı öneririz.

Durango: Wild Lands ekran görüntüleri Durango: Wild Lands ekran görüntüleri Durango: Wild Lands ekran görüntüleri Durango: Wild Lands ekran görüntüleri
Sevdik

Başarılı RPG ve MMO yapısı,

Keşfi ve yaratıcılığı öne çıkaran oyun kurgusu,

Sürükleyici hikaye,

Gerçekçi ve akıcı grafikler.

Sevmedik

Oyun menüsü çok yavaş işliyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.10.2+1709291453

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiriciNEXON Company

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme486

Eklenme tarihi4 ay önce

Dosya boyutu 77.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7863

Durango: Wild Lands Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder