Durango: Wild Lands ikon

Durango: Wild Lands APK

v5.0.1+1911082000

NEXON tarafıngan geliştirilen Durango: Wild Lands RPG tabanlı bir hayatta kalma oyunu.


Oyun egzotik ormana doğru tren yolculuğuna çıkan bir grup insanın dinazor saldırısına uğramasıyla başlıyor ve bu gruptaki insanların içinden birisini seçerek hikayeye katılıyorsunuz. Asıl hikaye ise saldırıdan sonra karakterinizin ıssız adada gözünü açmasıyla başlıyor. Bundan sonra karakterinizin hayatta kalması için adayı keşfe çıkacak, doğadaki malzemelerle ihtiyacınızı giderecek aletler üretmeye çalışacaksınız. Bunları yapabilmeniz için rehber köpek Pia size eşlik ediyor, onu takip ederek ihtiyacınız olan yiyecek ve malzemelere ulaşabiliyorsunuz.


Sürükleyici ve oldukça heyecanlı bir oynanışa sahip olan Durango'da MMO bölümleri de bulunuyor. Seviye ilerledikçe sizin gibi ıssız adaya düşmüş karakterleri yöneten diğer gerçek oyuncularla karşılaşıyorsunuz. Yalnız bu oyunda herkes tek başına hayatta kalmaya çalışıyor, bu nedenle diğer oyuncular sizin için birer rakip durumunda. Keşfettiğiniz topraklara, ürettiiniz malzemelere ve barınağınıza zarar verme ihtimalleri bulunuyor. Kendinizi korumak için ok, mızrak ve bıçak gibi malzemeler üretmeniz gerekiyor.


RPG ve MMO tabanlı hayatta kalma oyunu Durango'nun grafikleri oldukça başarılı ancak bazı cihazlarda sahne geçişleri takılabiliyor. Bu nedenle yüksek donanım özelliğine sahip telefon veya tablette oynamanızı öneririz. Oyunu Durango Wild Lands APK dosyasını ücretsiz indirip kurarak hemen oynayabilirsiniz.

Durango: Wild Lands ekran görüntüleri Durango: Wild Lands ekran görüntüleri Durango: Wild Lands ekran görüntüleri Durango: Wild Lands ekran görüntüleri Durango: Wild Lands ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Durango Wild Lands APK güncellemesinde oyuncu deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Artıları

Başarılı RPG ve MMO yapısı,

Keşfi ve yaratıcılığı öne çıkaran oyun kurgusu,

Sürükleyici hikaye,

Gerçekçi ve akıcı grafikler.

Eksileri

Oyun menüsü çok yavaş işliyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder