Team Z - League of Heroes ikon

Team Z - League of Heroes APK

v1.5.9

Team Z - League of Heroes oyunuyla süper kahramanlarınızı toplayın ve savaş arenasında gücünüzü gösterin.

 

Gerçek zamanlı katılacağınız PvP tabanlı savaşlarda takımınızla birlikte kötü kahramanları yok etmek oyundaki temel göreviniz. RPG sisteminde her karakteriniz için özel yetenek kilitlerini açarak takımınızın gücünü arttırmanız mümkün. Savaşlarda kazanacağınız puanlar oyun içi liderlik sıralamanızı belirlediğinizden gücünüzü geliştirmeye dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Team Z - League of Heroes'in grafik yapısı ve savaşlarda kullanılan animasyonlar sık sık çizgi filmleri andırıyor. Oyunun ücretsiz olması da ayrıca keyif katıyor. Çok oyunculu savaş arenası içeren oyunları seviyorsanız Team Z - League of Heroes izin için iyi bir alternatif olabilir. Team Z - League of Heroes APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Team Z - League of Heroes nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Team Z - League of Heroes APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Team Z - League of Heroes ekran görüntüleri Team Z - League of Heroes ekran görüntüleri Team Z - League of Heroes ekran görüntüleri Team Z - League of Heroes ekran görüntüleri Team Z - League of Heroes ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder