Dragon Nest 2: Legend ikon

Dragon Nest 2: Legend APK

v0.3.18

Yer altı dünyasının yeni kahramanları Dragon Nest 2: Legend oyunuyla savaş arenasına çıkıyor.

 

Rol yapma oyunları konusunda uzmanlaşan NEXON Company tarafından geliştirilen Dragon Nest 2 yeni karakterleriyle oldukça sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunda yer alan her karakterin kendine özgü bir hikayesi var, karakterinizi seçtikten sonra bu hikayeye bağlı kalacak şekilde yeteneklerini geliştiriyor ve hedeflerine ulaşması için gerçek zamanlı savaşlara katılıyorsunuz.

 

Dragon Nest 2: Legend'de yer alan karakterlerin belli bir yeteneği yok, savaş alanlarında ve görevlerde karşınıza çıkan yetenek kombinasyonlarını toplayarak karakterinizin yeteneklerini siz belirliyorsunuz. Bunun yanında her karakter için kullanıma kapalı bonus yetenekler var, mücadele sırasında göstereceğiniz başarıya bağlı olarak bu yeteneklerin kilidini açma şansınız var. Bu aynı zamanda seviyenizin de yükselmesini sağlıyor, bu nedenle savaş arenasında başarılı olmaktan başka çareniz yok.

 

Gerçekçi grafik ve fizik modellemesine sahip olan Dragon Nest 2: Legend'i oynayabilmek için telefonunuzda en az 2 GB RAM ve 2.1 GB boş hafıza olması gerekiyor. Ayrıca kurulumdan sonra yaklaşık 1 GB boyutunda data verisi indirilecek, kurulum sırasında Wi-Fi bağlantınızın olmasını öneririz; aksi halde mobil kotanızdan harcayacaktır.

Dragon Nest 2: Legend ekran görüntüleri Dragon Nest 2: Legend ekran görüntüleri Dragon Nest 2: Legend ekran görüntüleri Dragon Nest 2: Legend ekran görüntüleri Dragon Nest 2: Legend ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder