Returners ikon

Returners

v1.1.6

Tarihi kahramanlar Returners oyunuyla sürükleyici bir hikayede buluşuyor.

 

RPG tabanlı geliştirilen oyunun en dikkat çeken özelliği tarihi karakterleri bir araya getirmesi. Bunların arasında Herkül, Alaaddin, Theseus, Cleopatra ve Robin Hood gibi aklınıza gelen kahramanlar ilk sırada tabii ki. Bu karakterlerden birisini seçerek takıma katılıyor ve gerçek zamanlı 5'e 5 takım savaşlarında rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz. 

 

Nexon Company'nin RPG sistemi konusundaki tecrübesini Returners'ta da görmek mümkün. Başarıyla kurgulanmış RPG yapısı sayesinde her karakterin yeteneğini özel olarak geliştirmenüz ve takımınızın gücünü arttırmanız şart. Yetenekleri kazanmanın yolu ise savaş alanında başarılı olmaktan geçiyor. Kuracağınız takımın gücü seçmiş olduğunuz karakterlerin gücüyle eş değer oranda ilerlediği için yeteneklerinizi geliştirmeyi ihmal etmemenizde fayda var.

 

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Reutners APK dosyasını indirerek destansı savaşlardaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

 

Returners ekran görüntüleri Returners ekran görüntüleri Returners ekran görüntüleri Returners ekran görüntüleri Returners ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.6

GeliştiriciNEXON Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi12.05.2018 - 21:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme12

Dosya boyutu 79.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8725

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder