Returners ikon

Returners APK

v1.1.6

Returners Açıklama

Tarihi kahramanlar Returners oyunuyla sürükleyici bir hikayede buluşuyor.

 

RPG tabanlı geliştirilen oyunun en dikkat çeken özelliği tarihi karakterleri bir araya getirmesi. Bunların arasında Herkül, Alaaddin, Theseus, Cleopatra ve Robin Hood gibi aklınıza gelen kahramanlar ilk sırada tabii ki. Bu karakterlerden birisini seçerek takıma katılıyor ve gerçek zamanlı 5'e 5 takım savaşlarında rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz. 

 

Nexon Company'nin RPG sistemi konusundaki tecrübesini Returners'ta da görmek mümkün. Başarıyla kurgulanmış RPG yapısı sayesinde her karakterin yeteneğini özel olarak geliştirmenüz ve takımınızın gücünü arttırmanız şart. Yetenekleri kazanmanın yolu ise savaş alanında başarılı olmaktan geçiyor. Kuracağınız takımın gücü seçmiş olduğunuz karakterlerin gücüyle eş değer oranda ilerlediği için yeteneklerinizi geliştirmeyi ihmal etmemenizde fayda var.

 

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Reutners APK dosyasını indirerek destansı savaşlardaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

 

Returners ekran görüntüleri Returners ekran görüntüleri Returners ekran görüntüleri Returners ekran görüntüleri Returners ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.6

GeliştiriciNEXON Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi12.05.2018 - 21:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme14

Dosya boyutu 80.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8725

GÜVENLİKİndireceğiniz Returners APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nexon.returners.global

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder