Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Rol Yapma Oyunları » Taichi Panda

Taichi Panda

v2.35
reklamlar
Taichi Panda
Taichi Panda ekran görüntüleri Taichi Panda ekran görüntüleri Taichi Panda ekran görüntüleri Taichi Panda ekran görüntüleri Taichi Panda ekran görüntüleri Taichi Panda tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Taichi Panda Açıklama

Aksiyon ve macera dolu RPG oyunu Taichi Panda fantastik dünyanın savaşçılarını bir araya getiriyor.

 

Savaşın ve maceranın hiç bitmediği bir yolculuk tarzında geçen oyun hikayesine 4 farklı panda karakterinden birisini seçerek ilerliyorsunuz. Bu 4 karakterin sahip olduğu özel yetenek ve güçler birbirinden farklı, seçiminizi yaparken hangi yetenekleri kullanmak istediğinizi iyi bilmeniz gerekiyor. Oyun RPG tarzında geliştirildiği için oyundaki kahramanların silah ve sihir becerilerini geliştirmek size düşüyor. Bunu da düşmanlarınızla yapacağınız savaşlardan ve tamamlayacağınız görevlerden kazanacağınız tecrübe puanlarıyla yapıyorsunuz.

 

Bilgisayar kalitesinde grafiklere sahip olan Taichi Panda'da, MMO ve PvP oyun modlarında gerçekleşen sürükleyici savaşlarda keşfedilmeyi bekleyen büyük bir fantastik dünya ve büyülü silahlar bulunuyor. Yer altı savaşlarını ve RPG yapısındaki oyunları seviyorsanız, mutlaka denemelisiniz.

reklamlar

Taichi Panda Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: