Avakin Life ikon

Avakin Life APK

v1.028.00

Avatar karakterlerinin yaşam hikayesini konu alan Avakin Life, açık dünya tabanlı bir MMO oyunu olarak öne çıkıyor.

 

The Sims ve SimCity benzeri bir yapıya sahip olan oyunda avatar karakterlerinizle açık dünyada istediğiniz gibi dolaşabiliyor ve diğer oyuncularla etkileşime girebiliyorsunuz. Oyunun başında seçeceğiniz avatar karakterinin kontrolü, bakımı, saç tarzı, kıyafetleri ve yaşayacağı evin dekoru dahil tüm detayları sizin tarafınızdan belirleniyor. Oyuna başlarken özelleştireceğiniz karakterin evini dekore ettikten sonra, sosyalleşmek için açık dünyanın her yerine gidebiliyorsunuz. Hawaii'nin plajlarından Alplere, eğlence kulüplerinden arkadaşlarınızın evlerine misafir olmaya kadar gidebileceğiniz birçok yer var. İstediğiniz yere gitmek için ekranda göreceğiniz uçak simgesine basmanız ve gideceğiniz yeri seçmek.

 

Avakin Life'ın açık dünyası sürekli güncellendiği için her gittiğiniz yeri yenilenmiş buluyorsunuz. Zaten oyunu diğer simülasyon oyunlarından ayıran en önemli faktörlerden birisi de bu. Oyundaki tüm avatarların gerçek oyuncular tarafından kontrol edildiğini unutmayın. Avakin Life'ı MMO tabanlı hale getiren bu özelliği sayesinde hem karakteriniz hem de yaşam alanınız için yerine getirmeniz gereken bazı küçük görevler sizi bekliyor olacak.

 

MMO tabanlı bu sanal dünya simülasyonu oyunu reklam gösterimi karşılığında ücretsiz oynanabiliyor. Ancak reklamları kapatmak isteyen kullanıcılar veya özel geliştirmeler için oyun içi satın alma seçenekleri de var. Kendi sanal dünyanızı oluşturmak için Avakin Life APK dosyasını kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Avakin Life ekran görüntüleri Avakin Life ekran görüntüleri Avakin Life ekran görüntüleri Avakin Life ekran görüntüleri Avakin Life ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sohbet mesajlarına "katılıyorum, katılmıyorum" desteği eklenmiş. Mesaj üstünde baş parmak yukarı veya aşağı işaretleri ile özelliği kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Avakin Life için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Avakin Life v1.026.00 için
ıuyffffffffffffffffffffffffffffffff
Ziyaretçi3 yıl önce Avakin Life v1.021.07 için
oyun internetli mi?