Diablo Immortal ikon

Diablo Immortal APK

v1.4.889785

Diablo destanı artık Android'de. Diablo Immortal adıyla oyunculara sunulan oyunda sürükleyici MMORPG savaşları ve destansı bir hikaye sizleri bekliyor. Diablo Immortal APK dosyasını indirin, hemen oynamaya başlayın.


Blizzard ve NetEase işbirliğiyle geliştirilen oyun, Diablo II ve Diablo III arasındaki olaylar üzerine kurgulanmış. Bu hikayede esas toprak Worldstone parçalanmış, terörün lordu ortaya çıkmak üzeredir. Eski kötülüklerin ortaya çıkmasını engelleyecek kahramanlar olarak huzurlu Wortham kasabasından, Bilefen'in orman adasına ve Zoltun Kulle antik kütüphanesine kadar geniş bir dünyayı keşfediyorsunuz. Ayrıca her bölümün kendine has tasarımlara sahip zindan savaşları da oyunun etkileyici özellikleri arasında.


Bilgisayar versiyonunda milyonlarca oyuncuya ulaşan Diablo, Android versiyonu Diablo Immortal'da da iddialı bir oyun. İblis'e ve onun kölelerina karşı yoğun savaşacağınız MMORPG tarzı, geniş dünya haritası ve etkileyici HD kalite grafiklerle Diablo Immortal kesinlikle mükemmel bir oyun.


MMORPG oyunlarını seviyorsanız ve özellikle Diablo'yu Android'de oynamak istiyorsanız Diablo Immortal APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. Oyun şu an için ön kayıt aşamasında olduğu için herkes oynayamıyor. Tamamen erişime açıldığında buradan APK dosyasını paylaşmış olacağız.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Diablo Immortal oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Diablo Immortal nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Diablo Immortal APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Diablo Immortal ekran görüntüleri Diablo Immortal ekran görüntüleri Diablo Immortal ekran görüntüleri Diablo Immortal ekran görüntüleri Diablo Immortal ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Diablo Immortal APK son sürüm güncellemesi ile uygulama oyuncuların erişimine açılmış.

Artıları

Sürükleyici oyun hikayesi,

Diablo'nun destansı kurgusu,

HD kalite grafikler,

Başarılı oyun motoru.

Eksileri

Oyun boyutu ve grafikleri nedeniyle yüksek donanıma ihtiyaç duyuyor.

Yorumlar

Diablo Immortal için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Diablo Immortal v0.1 için
Oyun ne zaman çıkar tahmini
Ziyaretçi3 yıl önce Diablo Immortal v0.1 için
Ön kayıt için , Cihazınız android sürümü destekleniyor diyor.oyun çıktığında buradan indirebilirmiyim
Kullanıcı resmi
hsnDnz3 yıl önce Diablo Immortal v0.1 için
Evet, oyun çıkar çıkmaz ekleyeceğiz.
Ziyaretçi4 yıl önce Diablo Immortal v0.1 için
İniyormu bu oyun yardim Edin lutfen
Kullanıcı resmi
hsnDnz4 yıl önce Diablo Immortal v0.1 için
Oyun henüz ön kayıt aşamasında olduğu için APK dosyası çıkmadı. Çıkınca buradan paylaşacağız.
Ziyaretçi4 yıl önce Diablo Immortal v0.1 için
gelsin artık