Angry Birds Epic RPG ikon

Angry Birds Epic RPG APK

v3.0.27463.4821

Angry Birds serisi ile hayatımıza giren sinirli kuşlar, Angry Birds Epic RPG oyunu ile yeni bir maceraya atılıyor.


Rovio Mobile'ın efsane oyunu Angry Birds serisi, Epic kod adıyla RPG oyun dünyasına giriş yaptı. Angry Birds Epic oyunu, diğer versiyonlardan farklı olarak sinirli kuş ile sadece hedef vurmak yerine onun yeteneklerini ve silahlarını geliştirebileceğiniz bir RPG olarak tasarlanmış. Sinirli kuşlar artık sadece engelleri yıkmıyor; daha güçlü hedeflere karşı kendilerini geliştirebiliyorlar.


Rovio ekibi tarafından geliştirilen oyun, Android gibi mobil ekosistemlerin en çok oynanan oyunları arasında yer almayı başarmış bulunuyor. Her bölümde zorlaşması, kuşlar için birçok geliştirme seçeneği bulunması ve yüzlerce bölüm sayesinde sıkılmadan oynayacağınız oyun Angry Birds'ler için yepyeni bir macera. Hemen Angry Birds Epic RPG APK dosyasını indirerek kuşların macerasına ortak olabilirsiniz. Oyun diğer Angry Birds oyunları gibi tamamen ücretsiz. İyi eğlenceler.

Angry Birds Epic RPG nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Angry Birds Epic RPG APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Angry Birds Epic RPG ekran görüntüleri Angry Birds Epic RPG ekran görüntüleri Angry Birds Epic RPG ekran görüntüleri Angry Birds Epic RPG ekran görüntüleri Angry Birds Epic RPG ekran görüntüleri

Yorumlar

Angry Birds Epic RPG için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Angry Birds Epic v1.3.3 için
Hilelimi???
Ziyaretçi5 yıl önce Angry Birds Epic v1.3.3 için
Eee güzelmı hilelimi
Ziyaretçi5 yıl önce Angry Birds Epic v1.0.8 için
Çok güzel
Ziyaretçi6 yıl önce Angry Birds Epic v1.0.8 için
Çok güzel süper interneti
Ziyaretçi7 yıl önce Angry Birds Epic v1.0.8 için
oyun iyi güzelde full internet bağlantısı istiyor