M.A.D 8 Heroes Battle ikon

M.A.D 8 Heroes Battle

v1.8.1

RPG tabanlı M.A.D 8 Heroes Battle oyunuyla gölge kahramanların savaşına katılın.

 

Yoğun ve aksiyon dolu savaşlara katılacağınız oyuna başlamak için, 8 üstün yetenekli kahramandan oluşan bir takım kuruyorsunuz. Takımınıza özel verilen görevleri tamamlayarak devletinize olan tehditleri ortadan kaldırıyor, deyim yerindeyse aksiyonun tadına varıyorsunuz.

 

Oyundaki savaşın en etkileyici yanı üstün teknolojiyle geliştirilmiş silahlar. Işınla yok eden silahlar ve kalkanları kullanarak kahramanlarınızın görevleri başarıyla tamamlamasını sağlıyorsunuz. Bölümler ilerledikçe daha zorlu düşmanla karşılaşacağınız için silahlarınızı geliştirmeniz şart. Bunu da Shadow Tech ismindeki teknolojiyi kullanarak yapmanız gerekiyor. Bu teknolojiye sahip silahlar tamamen düşmanı yok etmek için tasarlanmış ve savaşmak için sizi bekliyor.

 

M.A.D 8 Heroes Battle'ın kurgusu sadece savaş üzerine değil. Her askeri birliğin bir üssü olduğu için, takımınızın kalacağı üssü ve evi de kurmak sizin göreviniz. City Island ismindeki ada üzerine kuracağınız bu üs hem araştırma ve geliştirmeler için hem de askerlerinizin ihtiyacı olan kaynakları üretmek için kullanacağınız landmark binalarını kurma imkanınız var. Sahip olduğunuz teknolojiyi sürekli geliştirerek, düşmana karşı her zaman önde olmaya çalışmanız çok önemli.

 

M.A.D 8 Heroes Battle ücretsiz oynanan bir oyun. Android RPG oyunları arasında sürükleyici kurgusuyla dikkat çeken oyunu oynamak için M.A.D 8 Heroes Battle APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

M.A.D 8 Heroes Battle nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. M.A.D 8 Heroes Battle APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
M.A.D 8 Heroes Battle ekran görüntüleri M.A.D 8 Heroes Battle ekran görüntüleri M.A.D 8 Heroes Battle ekran görüntüleri M.A.D 8 Heroes Battle ekran görüntüleri M.A.D 8 Heroes Battle ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.1

GeliştiriciTrypot Studios Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi07.11.2018 - 21:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme24

Dosya boyutu 151 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9139

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder