Dragon Storm Fantasy ikon

Dragon Storm Fantasy APK

v3.7.0

Dragon Storm Fantasy Açıklama

Dragon Storm Fantasy, dünyanın her yerinden oyunculara karşı fantastik savaşlara katılacağınız sürükleyici bir Android oyun.


MMORPG tabanlı arenalarda savaşacağınız Dragon Storm Fantasy'de destansı savaşlara katılarak gerçek oyunculara karşı mücadele ediyorsunuz. Mistik oyun hikayesi üzerine kurgulanmış olan oyun Arcus isimli topraklarda geçiyor. Bu toprakların tarihi oldukça eski ve yüzyıllardır süren savaşlara ev sahipliği yapıyor. Dragon Storm Fantasy APK dosyasını indirip kurarak bu fantastik savaşlara katılabilirsiniz.


Dragon Storm Fantasy oyuncuların mistik güçlerle kuşatılmış olan karakterleri kontrol ettiği bir oyun. APK dosyasını kurduktan sonra kahraman karakterinizi seçiyor, üstün yetenekleri ve savaş gücünü geliştirmek için kutsal ejderhanın kilidini açıyorsunuz. Ejderhaların oyundaki önemi büyük. Her oyuncunun yeteneklerine özgü ejderhası mevcut. Ejderhaları kullanarak karakterinizin yeteneklerini ve savaş gücünü en üst seviyeye çıkartabiliyorsunuz.


Alcos topraklarındaki Ejderha Fırtınası Şehri'nde geçen sürükleyici hikayede oyuncular yetenek ve eşya ticareti yapabiliyor. Fantasy türündeki birçok oyunda yer alan bu özellik ile; karakterinizin seviyesi yükseldikçe sahip olduğunuz materyalleri ve bileşenleri dünyanın her bölgesindeki oyunculara satabilir veya onların ellerindekilerle takas yapabilirsiniz.


GOAT Games oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Dragon Storm Fantasy ücretsiz oynanıyor. Sürükleyici ve konsol kalitesindeki grafikleri ile MMORPG heyecanını sonuna kadar yaşayacağınız oyunu oynamak için Dragon Storm Fantasy APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Dragon Storm Fantasy APK son sürüm güncellemesinde Binek, Yoldaş ve Kutsal Ejderha ekipmanları eklenmiş.

Dragon Storm Fantasy ekran görüntüleri Dragon Storm Fantasy ekran görüntüleri Dragon Storm Fantasy ekran görüntüleri Dragon Storm Fantasy ekran görüntüleri Dragon Storm Fantasy ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.7.0

GeliştiriciGOAT Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi20.06.2020 - 13:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme29

Dosya boyutu 316 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10471

GÜVENLİKİndireceğiniz Dragon Storm Fantasy APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dsfgland.goat

APK imzası: dcff8e958ee11d77475a0d416e1212c1911cb3c3

Dragon Storm Fantasy eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Dragon Storm Fantasy versiyonları:
  • 1. Dragon Storm Fantasy v1.3.0

Dragon Storm Fantasy nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dragon Storm Fantasy APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder