Dragon Storm Fantasy ikon

Dragon Storm Fantasy APK

v1.3.0

Dragon Storm Fantasy, dünyanın her yerinden oyunculara karşı fantastik savaşlara katılacağınız sürükleyici bir Android oyun.


MMORPG tabanlı arenalarda savaşacağınız Dragon Storm Fantasy'de destansı savaşlara katılarak gerçek oyunculara karşı mücadele ediyorsunuz. Mistik oyun hikayesi üzerine kurgulanmış olan oyun Arcus isimli topraklarda geçiyor. Bu toprakların tarihi oldukça eski ve yüzyıllardır süren savaşlara ev sahipliği yapıyor. Dragon Storm Fantasy APK dosyasını indirip kurarak bu fantastik savaşlara katılabilirsiniz.


Dragon Storm Fantasy oyuncuların mistik güçlerle kuşatılmış olan karakterleri kontrol ettiği bir oyun. APK dosyasını kurduktan sonra kahraman karakterinizi seçiyor, üstün yetenekleri ve savaş gücünü geliştirmek için kutsal ejderhanın kilidini açıyorsunuz. Ejderhaların oyundaki önemi büyük. Her oyuncunun yeteneklerine özgü ejderhası mevcut. Ejderhaları kullanarak karakterinizin yeteneklerini ve savaş gücünü en üst seviyeye çıkartabiliyorsunuz.


Alcos topraklarındaki Ejderha Fırtınası Şehri'nde geçen sürükleyici hikayede oyuncular yetenek ve eşya ticareti yapabiliyor. Fantasy türündeki birçok oyunda yer alan bu özellik ile; karakterinizin seviyesi yükseldikçe sahip olduğunuz materyalleri ve bileşenleri dünyanın her bölgesindeki oyunculara satabilir veya onların ellerindekilerle takas yapabilirsiniz.


GOAT Games oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Dragon Storm Fantasy ücretsiz oynanıyor. Sürükleyici ve konsol kalitesindeki grafikleri ile MMORPG heyecanını sonuna kadar yaşayacağınız oyunu oynamak için Dragon Storm Fantasy APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Dragon Storm Fantasy nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dragon Storm Fantasy APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dragon Storm Fantasy ekran görüntüleri Dragon Storm Fantasy ekran görüntüleri Dragon Storm Fantasy ekran görüntüleri Dragon Storm Fantasy ekran görüntüleri Dragon Storm Fantasy ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder