The Tiger ikon

The Tiger APK

v1.2.5

The Tiger Açıklama

Vahşi doğaya kaplanı kontrol ederek katılacağınız oyun The Tiger, gerçek zamanlı yapısıyla farklı bir oyun deneyimi sunuyor.

 

Çeşitli kaplan türlerinden birisini seçerek oynamaya başlayacağınız The Tiger'da kaplanınızı yönetmek, onunla ava çıkmak ve onu korumak gibi zorlu görevler sizi bekliyor. Rol yapma tarzını farklı bir şekilde ele alan oyun, kaplanınızın tüm gelişimini size bırakıyor. Özellikle avcılık yetenekleri kaplanınızın hayatta kalması için çok önemli, ayrıca düşmanlarınızın ani saldırıları da öyle. Bu tür tehlikelere karşı diğer oyuncularla kuracağınız bir kaplan ekibi elinizi güçlendirebilir; avcılık dahil tüm faaliyetleri ekip arkadaşlarınızla birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

 

Asya kaplanı, beyaz kaplan, altın kaplanı veya kendi kaplanınızı geliştirerek yönetebileceğiniz The Tiger'da büyükçe bir harita bulunuyor. Gerçekçi fizik yapısıyla modellenen kaplan ve vahşi doğa oyunun sürükleyiciliğini doğrudan etkiliyor. Bu sürükleyici hikayede yerinizi almak ve kaplanınızla macera dolu bir keşfe çıkmak için The Tiger APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

The Tiger ekran görüntüleri The Tiger ekran görüntüleri The Tiger ekran görüntüleri The Tiger ekran görüntüleri The Tiger ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.5

GeliştiriciSwift Apps LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi14.11.2017 - 11:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme137

Dosya boyutu 100 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7938

GÜVENLİKİndireceğiniz The Tiger APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.swiftappskom.thetigerrpg

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

The Tiger için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce The Tiger v1.2.5 için

Epey İyi