The Tiger ikon

The Tiger APK

v1.2.5

Vahşi doğaya kaplanı kontrol ederek katılacağınız oyun The Tiger, gerçek zamanlı yapısıyla farklı bir oyun deneyimi sunuyor.

 

Çeşitli kaplan türlerinden birisini seçerek oynamaya başlayacağınız The Tiger'da kaplanınızı yönetmek, onunla ava çıkmak ve onu korumak gibi zorlu görevler sizi bekliyor. Rol yapma tarzını farklı bir şekilde ele alan oyun, kaplanınızın tüm gelişimini size bırakıyor. Özellikle avcılık yetenekleri kaplanınızın hayatta kalması için çok önemli, ayrıca düşmanlarınızın ani saldırıları da öyle. Bu tür tehlikelere karşı diğer oyuncularla kuracağınız bir kaplan ekibi elinizi güçlendirebilir; avcılık dahil tüm faaliyetleri ekip arkadaşlarınızla birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

 

Asya kaplanı, beyaz kaplan, altın kaplanı veya kendi kaplanınızı geliştirerek yönetebileceğiniz The Tiger'da büyükçe bir harita bulunuyor. Gerçekçi fizik yapısıyla modellenen kaplan ve vahşi doğa oyunun sürükleyiciliğini doğrudan etkiliyor. Bu sürükleyici hikayede yerinizi almak ve kaplanınızla macera dolu bir keşfe çıkmak için The Tiger APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

The Tiger ekran görüntüleri The Tiger ekran görüntüleri The Tiger ekran görüntüleri The Tiger ekran görüntüleri The Tiger ekran görüntüleri

Yorumlar

The Tiger için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce The Tiger v1.2.5 için

Epey İyi