Star Wars™: Starfighter Missions ikon

Star Wars™: Starfighter Missions APK

v1.12

Star Wars™: Starfighter Missions Açıklama

Star Wars™: Starfighter Missions APK oyunu ile gökyüzünde fantastik savaşlara katılın.


Star Wars filminden esinlenerek geliştirilen Star Wars™: Starfighter Missions oyununda ikonik karakterlerin fantastik savaşına destek oluyorsunuz. Bildiğiniz gibi oyunumuzun hikayesi galaksiler arasında gerçekleşiyor. Her oyuncu kendi birliğini kullanarak galaksilerin efendisi olmak için mücadele ediyor. Bunu başarmak oldukça zor. Star Wars'ın ikonik karakterlerini toplayın, gücünüzü artırın ve savaşmaya başlayın.


Oyunun bilim kurgu hikayesi gayet başarılı geliştirilmiş. Yüksek teknolojiye sahip silahlar, uzay gemileri ve mükemmel kalitedeki grafikler sayesinde oyunu severek oynayacaksınız. Star Wars Android oyunlarını seviyorsanız, serinin parçası olan Starfighter Missions oyunu sizin için gayet ideal. Star Wars™: Starfighter Missions APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Star Wars™: Starfighter Missions ekran görüntüleri Star Wars™: Starfighter Missions ekran görüntüleri Star Wars™: Starfighter Missions ekran görüntüleri Star Wars™: Starfighter Missions ekran görüntüleri Star Wars™: Starfighter Missions ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.12

GeliştiriciJoymax Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi02.01.2021 - 11:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme23

Dosya boyutu 71.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10723

GÜVENLİKİndireceğiniz Star Wars™: Starfighter Missions APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.joymax.starwarsstarfighter

APK imzası: 943cd9a6fc56b01323781187bd3164e5400fd6c8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder