Star Wars™: Starfighter Missions ikon

Star Wars™: Starfighter Missions APK

v1.12

Star Wars™: Starfighter Missions APK oyunu ile gökyüzünde fantastik savaşlara katılın.


Star Wars filminden esinlenerek geliştirilen Star Wars™: Starfighter Missions oyununda ikonik karakterlerin fantastik savaşına destek oluyorsunuz. Bildiğiniz gibi oyunumuzun hikayesi galaksiler arasında gerçekleşiyor. Her oyuncu kendi birliğini kullanarak galaksilerin efendisi olmak için mücadele ediyor. Bunu başarmak oldukça zor. Star Wars'ın ikonik karakterlerini toplayın, gücünüzü artırın ve savaşmaya başlayın.


Oyunun bilim kurgu hikayesi gayet başarılı geliştirilmiş. Yüksek teknolojiye sahip silahlar, uzay gemileri ve mükemmel kalitedeki grafikler sayesinde oyunu severek oynayacaksınız. Star Wars Android oyunlarını seviyorsanız, serinin parçası olan Starfighter Missions oyunu sizin için gayet ideal. Star Wars™: Starfighter Missions APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Star Wars™: Starfighter Missions ekran görüntüleri Star Wars™: Starfighter Missions ekran görüntüleri Star Wars™: Starfighter Missions ekran görüntüleri Star Wars™: Starfighter Missions ekran görüntüleri Star Wars™: Starfighter Missions ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder