Kingdom Story: Brave Legion ikon

Kingdom Story: Brave Legion APK

v2.40.1.KG

Kingdom Story: Brave Legion oyunu ile Üç krallığın epik hikayesine ortak oluyor, dünya hakimiyeti için gerçek oyunculara karşı mücadele ediyorsunuz.

 

Oyun, Asya merkezli üç farklı Çin imparatorluğu üzerine geliştirilmiş. Gerçek oyuncular tarafından yönetilen bu imparatorluklar dünyanın en büyük ve güçlü devleti olmak için devletlerini sürekli geliştirmeye çalışıyor. Siz de Kingdom Story: Brave Legion APK dosyasını indirerek katılacağınız bu serüvende Çin tarihinin fantastik hikayesine dahil olarak kendi imparatorluğunuzu kurup yönetebilirsiniz.

 

Kingdom Story'de her imparatorluk Çin tarihinin en ünlü savaşçılarına sahip, fakat hangisi savaşı kazanacak belli değil. Guan Yu Zhao, Yun Gan Ning ve Zhuge Liang gibi fantastik güçlere karakterler savaş meydanına çıkmak için oyuncularını bekliyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun hikayesi ile sıkılmadan oynayacağınız oyun tamamen ücretsiz. Kingdom Story APK dosyasını indirerek hemen Çin tarihinin epik hikayesindeki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Kingdom Story: Brave Legion ekran görüntüleri Kingdom Story: Brave Legion ekran görüntüleri Kingdom Story: Brave Legion ekran görüntüleri Kingdom Story: Brave Legion ekran görüntüleri Kingdom Story: Brave Legion ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder