Game of Sultans ikon

Game of Sultans APK

v3.9.02

Game of Sultans Açıklama

Game of Sultans - Taht-ı Saltanat (Muhteşem Sultan), Osmanlı Devleti'nin 629 yıllık öyküsünü konu alan, rol yapma tabanlı sürükleyici bir oyun kurgusuyla karşımızda.


Osmanlı Sultanı olarak katılacağınız oyunda 3 kıta ve 50'den fazla ülkeye hükmedecek, sadrazamlardan cariyelere kadar geniş bir saltanat yönetimini tamamen siz yöneteceksiniz. Osmanlı tarihini başarıyla yeniden kurgulayan Muhteşem Sultan'da güç, ihtişam ve adalet; yani devletin yönetimi tamamen sizin elinizde. Yeri gelecek topraklarınızı iyice genişletmek için savaşacak, yeri gelecek devletin geleceği olan şehzadeleri yetiştireceksiniz.


Android Osmanlı oyunları arasında Muhteşem Sultan oyun hikayesi bakımından en gerçekçi oyunlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Öyle ki tarihten bildiğimiz Osmanlı taht mücadeleleri oyunda kendisine yer bulmuş. Şehzadeler ve padişahın eşleri arasında yaşanan mücadeleyi kontrol ederek devletin yönetimini yine siz belirliyorsunuz. Bunun yanında, Sultan olarak çıkacağınız savaşlarda ittifak kurma ve fetih kararları yine size bağlı.


Game of Sultans - Taht-ı Saltanat (Muhteşem Sultan) tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor, ancak bazı öğelerin kilidini açmak için oyun içi satın alma yapabilirsiniz. Muhteşem Sultan APK dosyasını hemen indirerek Osmanlı Devleti'nin 600 yıllık öyküsüne Padişah olarak ortak olun. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Game of Sultans APK son sürüm güncellemesinde:

Yiğitler savaşı optimize edilmiş,

Bit Pazarı eklenmiş,

Yeni evcil hayvanlar eklenmiş,

Oyun deneyimi geliştirilmiş.

Game of Sultans ekran görüntüleri Game of Sultans ekran görüntüleri Game of Sultans ekran görüntüleri Game of Sultans ekran görüntüleri Game of Sultans ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.9.02

GeliştiriciMechanistgames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.07.2018 - 13:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme9089

Dosya boyutu 900 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8896

GÜVENLİKİndireceğiniz Game of Sultans APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dc.hwsj

APK imzası: a4461634848da8ef3b18b2b076c91ba0ec5e214a

Game of Sultans eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Game of Sultans versiyonları:
  • 1. Game of Sultans - Taht-ı Saltanat v1.8.03
  • 2. Game of Sultans - Taht-ı Saltanat v1.7.01
  • 3. Game of Sultans - Taht-ı Saltanat v1.6.02
  • 4. Muhteşem Sultan v1.0.0

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Game of Sultans oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Game of Sultans nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Game of Sultans APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.8

22 kullanıcı oyuna göre

Game of Sultans için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Muhteşem Sultan v1.0.0 için
Ya bu oyunun hilesi yokmu yardım
Ziyaretçi5 yıl önce Muhteşem Sultan v1.0.0 için
ABI BU OYUNUN HILELISINI BUL YA DA YAP LÜTFENNNN..
Ziyaretçi5 yıl önce Muhteşem Sultan v1.0.0 için
Hilemi
Ziyaretçi5 yıl önce Muhteşem Sultan v1.0.0 için
Oyun internetlimi
Ziyaretçi5 yıl önce Muhteşem Sultan v1.0.0 için
Guzel