Game of Sultans ikon

Game of Sultans APK

v3.9.02

Game of Sultans Açıklama

Game of Sultans - Taht-ı Saltanat (Muhteşem Sultan), Osmanlı Devleti'nin 629 yıllık öyküsünü konu alan, rol yapma tabanlı sürükleyici bir oyun kurgusuyla karşımızda. 

 

Osmanlı Sultanı olarak katılacağınız oyunda 3 kıta ve 50'den fazla ülkeye hükmedecek, sadrazamlardan cariyelere kadar geniş bir saltanat yönetimini tamamen siz yöneteceksiniz. Osmanlı tarihini başarıyla yeniden kurgulayan Muhteşem Sultan'da güç, ihtişam ve adalet; yani devletin yönetimi tamamen sizin elinizde. Yeri gelecek topraklarınızı iyice genişletmek için savaşacak, yeri gelecek devletin geleceği olan şehzadeleri yetiştireceksiniz.

 

Android Osmanlı oyunları arasında Muhteşem Sultan oyun hikayesi bakımından en gerçekçi oyunlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Öyle ki tarihten bildiğimiz Osmanlı taht mücadeleleri oyunda kendisine yer bulmuş. Şehzadeler ve padişahın eşleri arasında yaşanan mücadeleyi kontrol ederek devletin yönetimini yine siz belirliyorsunuz. Bunun yanında, Sultan olarak çıkacağınız savaşlarda ittifak kurma ve fetih kararları yine size bağlı.

 

Game of Sultans - Taht-ı Saltanat (Muhteşem Sultan) tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor, ancak bazı öğelerin kilidini açmak için oyun içi satın alma yapabilirsiniz. Muhteşem Sultan APK dosyasını hemen indirerek Osmanlı Devleti'nin 600 yıllık öyküsüne Padişah olarak ortak olun. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Game of Sultans oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Game of Sultans nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Game of Sultans APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Game of Sultans ekran görüntüleri Game of Sultans ekran görüntüleri Game of Sultans ekran görüntüleri Game of Sultans ekran görüntüleri Game of Sultans ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Game of Sultans APK son sürüm güncellemesinde:

Yiğitler savaşı optimize edilmiş,

Bit Pazarı eklenmiş,

Yeni evcil hayvanlar eklenmiş,

Oyun deneyimi geliştirilmiş.

Yorumlar

Game of Sultans için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Muhteşem Sultan v1.0.0 için
Ya bu oyunun hilesi yokmu yardım
Ziyaretçi4 yıl önce Muhteşem Sultan v1.0.0 için
ABI BU OYUNUN HILELISINI BUL YA DA YAP LÜTFENNNN..
Ziyaretçi4 yıl önce Muhteşem Sultan v1.0.0 için
Hilemi
Ziyaretçi4 yıl önce Muhteşem Sultan v1.0.0 için
Oyun internetlimi
Ziyaretçi4 yıl önce Muhteşem Sultan v1.0.0 için
Guzel