King's Throne: Game of Lust ikon

King's Throne: Game of Lust APK

v1.3.193

King's Throne: Game of Lust Açıklama

RPG tabanlı King's Throne: Game of Lust oyunu ile fantastik Ortaçağ imparatorluğunu yönetin.


Kendi krallığınızı yöneteceğiniz oyun Ortaçağ döneminde geçen bir hikayeye sahip. Oyundaki temel göreviniz tabii ki krallığınızı yönetmek. Ancak bunu yaparken hem kralın ailesi ile hem de heyecan verici devlet yönetimi tecrübesini bir arada götürmeniz gerekiyor. Özellikle krallığınızı güçlendirmek, devlet kaynaklarını doğru kullanmak ve yeni şovalyeleri ordunuza ekleyerek askeri gücünüzü arttırmanız oldukça önemli.


King's Throne: Game of Lust'daki tüm oyuncular sizin gibi Ortaçağ'ın en güçlü kralı olmak için mücadele ediyor. MMORPG tabanlı savaşlarda gerçek oyunculara karşı katılacağınız savaşlarda onları yenerek en güçlünün kim olduğunu onlara gösterin. Yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun hikayesiyle öne çıkan King's Throne: Game of Lust tamamen ücretsiz. King's Throne: Game of Lust APK dosyasını hemen indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

King's Throne: Game of Lust APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni içerikler eklenmiş, oyundaki hatalar düzeltilmiş.

King's Throne: Game of Lust ekran görüntüleri King's Throne: Game of Lust ekran görüntüleri King's Throne: Game of Lust ekran görüntüleri King's Throne: Game of Lust ekran görüntüleri King's Throne: Game of Lust ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.193

GeliştiriciGOAT Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi21.12.2019 - 12:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme11

Dosya boyutu 706 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10043

GÜVENLİKİndireceğiniz King's Throne: Game of Lust APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ksrgland.goat

APK imzası: 1c36bc7c1bf892c50d328c136cb12713f92c2e7c

King's Throne: Game of Lust eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm King's Throne: Game of Lust versiyonları:
  • 1. King's Throne: Game of Lust v1.0.29

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

King's Throne: Game of Lust oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

King's Throne: Game of Lust nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. King's Throne: Game of Lust APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.7

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder