King's Throne: Game of Lust ikon

King's Throne: Game of Lust APK

v1.0.29

RPG tabanlı King's Throne: Game of Lust oyunu ile fantastik Ortaçağ imparatorluğunu yönetin.


Kendi krallığınızı yöneteceğiniz oyun Ortaçağ döneminde geçen bir hikayeye sahip. Oyundaki temel göreviniz tabii ki krallığınızı yönetmek. Ancak bunu yaparken hem kralın ailesi ile hem de heyecan verici devlet yönetimi tecrübesini bir arada götürmeniz gerekiyor. Özellikle krallığınızı güçlendirmek, devlet kaynaklarını doğru kullanmak ve yeni şovalyeleri ordunuza ekleyerek askeri gücünüzü arttırmanız oldukça önemli.


King's Throne: Game of Lust'daki tüm oyuncular sizin gibi Ortaçağ'ın en güçlü kralı olmak için mücadele ediyor. MMORPG tabanlı savaşlarda gerçek oyunculara karşı katılacağınız savaşlarda onları yenerek en güçlünün kim olduğunu onlara gösterin. Yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun hikayesiyle öne çıkan King's Throne: Game of Lust tamamen ücretsiz. King's Throne: Game of Lust APK dosyasını hemen indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

King's Throne: Game of Lust ekran görüntüleri King's Throne: Game of Lust ekran görüntüleri King's Throne: Game of Lust ekran görüntüleri King's Throne: Game of Lust ekran görüntüleri King's Throne: Game of Lust ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder