Critical Strike: Dead or Survival ikon

Critical Strike: Dead or Survival

v1.0

RPG tabanlı Critical Strike: Dead or Survival oyunuyla dünyayı tehdit eden zombi virüsüne karşı savaşın.

 

Zombilerden kurtulan insanların oluşturduğu bir savaş timinde oynayacağınız oyun hikayesi, küçük bir bölgede askeri gelişmeler üzerine başlıyor. İnsanlığın kaderini kurtaracak olan bu ekiple birlikte dünyanın birçok bölgesinde zombileri yok etmek oyundaki temel göreviniz. Bu görevi yerinize getirmeniz içinse onlarca farklı ağır ve hafif silah türü var. Yok ettiğiniz zombi sayısına göre kazanacağınız puanlarla birlikte daha farklı silahları satın alabiliyorsunuz.

 

Critical Strike: Dead or Survival'ın grafik kalitesi ve çevre tasarımı oldukça etkileyici. Üç boyutlu animasyonlar sayesinde de savaş sahneleri iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Ücretsiz Critical Strike: Dead or Survival APK dosyasını indirerek sürükleyici zombi savaşındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Critical Strike: Dead or Survival ekran görüntüleri Critical Strike: Dead or Survival ekran görüntüleri Critical Strike: Dead or Survival ekran görüntüleri Critical Strike: Dead or Survival ekran görüntüleri Critical Strike: Dead or Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciReal Road Racing

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi19.08.2018 - 10:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme221

Dosya boyutu 74.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8962

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder