Critical Strike: Dead or Survival ikon

Critical Strike: Dead or Survival APK

v1.0

RPG tabanlı Critical Strike: Dead or Survival oyunuyla dünyayı tehdit eden zombi virüsüne karşı savaşın.

 

Zombilerden kurtulan insanların oluşturduğu bir savaş timinde oynayacağınız oyun hikayesi, küçük bir bölgede askeri gelişmeler üzerine başlıyor. İnsanlığın kaderini kurtaracak olan bu ekiple birlikte dünyanın birçok bölgesinde zombileri yok etmek oyundaki temel göreviniz. Bu görevi yerinize getirmeniz içinse onlarca farklı ağır ve hafif silah türü var. Yok ettiğiniz zombi sayısına göre kazanacağınız puanlarla birlikte daha farklı silahları satın alabiliyorsunuz.

 

Critical Strike: Dead or Survival'ın grafik kalitesi ve çevre tasarımı oldukça etkileyici. Üç boyutlu animasyonlar sayesinde de savaş sahneleri iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Ücretsiz Critical Strike: Dead or Survival APK dosyasını indirerek sürükleyici zombi savaşındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Critical Strike: Dead or Survival ekran görüntüleri Critical Strike: Dead or Survival ekran görüntüleri Critical Strike: Dead or Survival ekran görüntüleri Critical Strike: Dead or Survival ekran görüntüleri Critical Strike: Dead or Survival ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder