Dungeon Quest ikon

Dungeon Quest APK

v3.1.2.1

Dungeon Quest Açıklama

RPG tabanlı Dungeon Quest ile karanlık zindanlarda efsanevi savaşlara katılın.


Sihirbaz, savaşçı ya da Rogue karakterlerinden birisini seçerek ineceğiniz yer altı zindanlarında rastgele önünüze gelen düşmanlarla savaşacak ve eşyaları toplayacaksınız. Gerçek zamanlı oyuncuların yönettiği diğer karakterlerle gireceğiniz liderlik yarışında savaşçı yetenekleriniz ve topladığınız eşyaların mahiyeti önemli bir kriter. Bu nedenle önünüze gelen her düşmana meydan okumak ve eşyayı toplamak puanınızı arttırıyor.


Oyunun ilerleyen bölümlerinden kötülük temsilcisi düşman türleri çok çeşitleniyor. Bunlara karşı koyabilmek için karakterinizin savaşçı yeteneklerini, silah ve zırhlarınızı geliştirmeniz gerekiyor. Oyundaki Yetenek Sistemi, karakter gelişimi konusunda size yardımcı olması için geliştirilmiş. Başlangıçta seçmiş olduğunuz karaktere özgü yetenek ilerlemesini bu sistem üzerinden takip edebilir ve puanınız uygunsa karakterinizi geliştirebilirsiniz.


Dungeon Quest'in ilgi çeken bir özelliği, ana karakterinizin yanına yarımcı savaşçılar alabiliyor olmanız. Tek başınıza savaşmaktan sıkıldığınızda paranızı kullanarak alacağınız ek karakterler hem savaş alanında farklı yetenekler sergilemek hem de daha fazla para ödülü kazanmak için iyi bir yöntem. Ayrıca isterseniz arkadaşlarınızı da oyuna dahil edebiliyorsunuz.


Oyunda kullanılan grafik kalitesi gayet yüksek ve savaş sahneleri akıcı animasyonlarla desteklenmiş. Sezgisel kontrol düğmeleri sayesinde de savaşçınızı kolayca yönlendirebiliyorsunuz. Shiny Box stüdyosunun geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Dungeon Quest APK dosyasını indirerek zindan savaşlarındaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Dungeon Quest ekran görüntüleri Dungeon Quest ekran görüntüleri Dungeon Quest ekran görüntüleri Dungeon Quest ekran görüntüleri Dungeon Quest ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.1.2.1

GeliştiriciShiny Box, LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi29.03.2018 - 14:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme30

Dosya boyutu 49.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8546

GÜVENLİKİndireceğiniz Dungeon Quest APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.shinybox.smash

APK imzası: 3f78ba3048cca9343b7c6da224114885c55e0d96

Dungeon Quest eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Dungeon Quest versiyonları:
  • 1. Dungeon Quest v3.0.4.2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder