Bit Legends ikon

Bit Legends APK

v0.8.0

RPG tabanlı geliştirilen Bit Legends, çorak arazilerde patronlara karşı savaş vereceğiniz bir Android aksiyon oyunu.


PvE, PvP tabanlı oyun modlarına sahip olan Bit Legends, fantastik karakterlerin hikayesini konu alan bir oyun. Bu hikayede karakterinizle birlikte çorak arazilerde kötü patron karakterlere karşı mücadele ediyorsunuz. Göreviniz, karşınıza çıkan patronları yok etmek. Bounty Hunter, Kung Fu Master ve Engineer isminde üç karakter sınıfı mevcut. Bu sınıflardan bir karakter seçerek hikayeye başlıyorsunuz. Karakterlerin yetenekleri savaşta oldukça önem taşıyor. Bu nedenle karakterinizin yeteneklerini geliştirmeniz şart. Her karakter farklı bir yeteneğe sahip, karakteri seçmeden önce yeteneklerini görebilir ve istediğinizi seçebilirsiniz.


Oyunda geniş bir savaş haritası var. Aslında zindan şeklinde tasarlanmış olan bu haritada patronları yendikçe onların hazinesini kazanıyor ve karakter gelişimi için ihtiyacınız olan ödülü toplamış oluyorsunuz. Toplamda 100'den fazla canavar ve patron olduğunu düşünürsek sizi geniş bir macera bekliyor. Özellikle MMO arenalarında gerçek zamanlı vereceğiniz savaşların ödülü daha yüksek oluyor, bu da karakterinizi daha hızlı geliştirme şansı demek.


8-bit grafiklerle geliştirilen oyun eğlenceli bir deneyim sunuyor. Retro tarzı grafikleri, gerçek zamanlı oyun yapısı ve fantastik hikayesi ile severek oynayacağınız oyun tamamen ücretsiz. Bit Legends APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Bit Legends oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Bit Legends nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bit Legends APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Bit Legends ekran görüntüleri Bit Legends ekran görüntüleri Bit Legends ekran görüntüleri Bit Legends ekran görüntüleri Bit Legends ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder