Bad 2 Bad: Apocalypse ikon

Bad 2 Bad: Apocalypse APK

v1.1.5

Bad 2 Bad: Apocalypse Açıklama

Bad 2 Bad: Apocalypse APK ile fantastik açık dünya RPG'sine adım atın.


Dünyayı saran bir virüsün ortaya çıkardığı kötülüklere karşı savaşacağınız Bad 2 Bad: Apocalypse, Bad 2 Bad serisinin devamı olan bir oyun. Daha önceki Delta ve Extinction serisinde sürükleyici bir kurgu vardı Apocalypse'te de bu kurgu devam ediyor. Gelelim oyun hikayesine, Binbaşı Pan isimli bir askeri kontrol ettiğiniz oyunda askeri timiniz Delta Ekibi ile virüse karşı savaş veriyorsunuz. Göreviniz, virüs yüzünden harap lan dünyayı kurtarmak ve yeniden inşa etmek. Ancak bu görevi yaparken virüsten etkilenen kötülükler işinizi zorlaştıracak. Bu nedenle virüsü temizlemek için kendinize ve askerlerinize geniş bir yaşam alanı oluşturmanız şart.


Bad 2 Bad: Apocalypse oyunu geniş açık dünya haritasıyla geliyor. Virüse karşı hayatta kalmak için açık dünyayı keşfetmek, kaynakları toplamak, balık tutmak ve ekonomik değere sahip üretim yapmak oldukça önemli. Ana üs konumundaki yaşam alanınızda her türlü ihtiyacı karşılamak size düşüyor. Hayatta kalmanızı sağlayacak şartları oluşturduktan sonra en önemli mesele savaşta kullanacağınız silah teçhizatları. Onlarca silah türünü ekibinize dağıtarak savaşta efektif bir yer edinmeye çalışın. Ayrıca, silah geliştirmelerini dürbün, gece görüşü ve benzeri amaçlara sahip aksesuarlarla yaptığınızda virüsün ortaya çıkardığı yaratıklara karşı daha güçlü hale geleceksiniz.


Android RPG oyunları, yani rol yapma oyunları arasında bulunan Bad 2 Bad: Apocalypse sürükleyici ve fantastik bir kurguya sahip. Kaliteli grafiklerle desteklenen bu Android oyun, basit kontrolleri sayesinde de gayet iyi bir deneyim sunuyor. Bad 2 Bad: Apocalypse APK dosyasını ücretsiz şimdi indirin ve savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Bad 2 Bad: Apocalypse ekran görüntüleri Bad 2 Bad: Apocalypse ekran görüntüleri Bad 2 Bad: Apocalypse ekran görüntüleri Bad 2 Bad: Apocalypse ekran görüntüleri Bad 2 Bad: Apocalypse ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.5

GeliştiriciDAWINSTONE

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi27.03.2023 - 13:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme4

Dosya boyutu 148 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11351

GÜVENLİKİndireceğiniz Bad 2 Bad: Apocalypse APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dawinstone.b2ba

APK imzası: 82f50658b018e37099bca84654a81ee2d5b9ee87

Bad 2 Bad: Apocalypse nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bad 2 Bad: Apocalypse APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder