Age of Magic ikon

Age of Magic APK

v1.12.1

Age of Magic, destansı kahraman lejyonlarının kadim bir sihir dünyasının kalıntılarında savaştıkları yeni bir sıra tabanlı fantastik rol yapma oyunudur.


Sihirbazların, şövalyelerin ve ejderhaların çağında geçen oyun hikayesiyle oldukça destansı olan Age of Magic'te 5 farklı kahramandan oluşan bir takım kuruyor ve seferlere çıkarak destansı hikayeye katılıyorsunuz. Takımınızla birlikte gerçek oyunculara karşı PvP savaşlara katılacağınız oyunda Arena ve Turnuva modlarında da kötü şöhretli karakterlere karşı becerilerinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz.


Android RPG oyunları arasında destansı hikayesiyle öne çıkan oyun Age of Magic'teki savaş arenaları grafik kalitesi açısından oldukça görkemli görünüme sahip. Savaş tarzı da RPG sistemiyle geliştirildiği için karakterlerin kişisel yetenek efektleri tam bir görsel şölen sunuyor. Özellikle Koboldlar, Elfler, Şeytanlar, Druidler, Melezler, Ejdersoyları, Ra’Archne'ler ve daha birçok karakter türünün bulduğu oyunu oynamak için Age of Magic APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Age of Magic ekran görüntüleri Age of Magic ekran görüntüleri Age of Magic ekran görüntüleri Age of Magic ekran görüntüleri Age of Magic ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder