Tap Titans 2 ikon

Tap Titans 2 APK

v3.6.0

Tap Titans 2 Açıklama

Tap Titans 2, dünyayı koruma görevi üstlendiğiniz sürükleyici bir Android oyunudur.


RPG tabanlı geliştirilen oyunda Titan robotlarının dünyayı işgal etmesine karşı koyuyor, kendi kılıç takımınızı kurarak fantastik savaşlara katılıyorsunuz. Titan saldırılarına karşı koymanın en etkili yolu, güçlendirilmiş bir kılıç ustası. Tap Titans 2 APK dosyasını indirip kurduktan sonra siz de kendi usta karakterinizi seçerek bu savaşa hazır oluyorsunuz; dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ana karakterinizle birlikte yeni kahramanlar ve sadık hayvanlarla takımınızı güçlendirmeniz. Bunun yanında sizin gibi titanlara karşı savaşa katılan gerçek oyuncularla ekip kurabilir ve güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Tap Titans 2'deki klan sisteminde oyun hakkında görüş alışverişi yapmanız da mümkün.


Android RPG oyunları arasında yer alan Tap Titans 2, hem grafik kalitesi hem de oyun hikayesi açısından oldukça etkileyici bir oyun. Titanlara karşı dünyayı korumak ve fantastik savaşlarda boy göstermek için Tap Titans 2 APK dosyasını hemen hızlıca indirip kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

Tap Titans 2 ekran görüntüleri Tap Titans 2 ekran görüntüleri Tap Titans 2 ekran görüntüleri Tap Titans 2 ekran görüntüleri Tap Titans 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.6.0

GeliştiriciGame Hive Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi27.12.2019 - 12:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme74

Dosya boyutu 92.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10057

GÜVENLİKİndireceğiniz Tap Titans 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gamehivecorp.taptitans2

APK imzası: 8f0f6d3e3b3a4adcc315ed68b41a58874a071586

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder