Forge of Glory ikon

Forge of Glory

v1.5.6

Forge of Glory ile sürükleyici MMORPG savaşlarına katılın.

 

Epik hikayesiyle dikkat çeken oyun Orta Çağ imparatorluklarının mücadelesini konu alıyor. Kendi imparatorluğunuzu oluşturduktan sonra başlayacağınız bu mücadelede imparatorluğunuzu dünyanın en büyüğü haline getirmek için zorlu görevlere katılacak, üstün kartlarınızla savaş alanında galip gelmeye çalışacaksınız. Ejderhalar, süper kahramanlar ve canavarlar dahil imparatorluğunuza bağlı her asker bu uğurda ölmeye hazır. Onları geliştirin ve savaşın.

 

Oyun temel olarak MMO arenasında oynanıyor ancak, PvP görevlerini de içeren farklı modlar bulunuyor. Bu PvP modları daha çok savaşçılarınızı geliştirmenizi sağlayacak ödülleri ve sandıkları toplamak için yapılmış diyebiliriz, sizin gibi gerçek oyunculardan oluşan rakibinize karşı bu ödülleri toplamak için sihirli kartlarınızı kullanmaktan çekinmeyin. Ödülü kim alırsa, o daha güçlü oluyor.

 

Android RPG oyunu Forge of Glory'nin üç boyutlu grafik yapısı oldukça etkileyici görünüyor. Savaş alanında karakterlerin gücüne özel geliştirilen animasyonlarla oyunun etkileyiciliği arttırılmış. Ücretsiz sunulan Forge of Glory APK dosyasını indirerek imparatorlukların mücadelesine katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Forge of Glory ekran görüntüleri Forge of Glory ekran görüntüleri Forge of Glory ekran görüntüleri Forge of Glory ekran görüntüleri Forge of Glory ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.6

GeliştiriciKefir!

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.03.2018 - 11:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme10

Dosya boyutu 79.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8344

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder