Ninja Kaplumbağaları: Efsaneler ikon

Ninja Kaplumbağaları: Efsaneler APK

v1.12.4

Ninja Kaplumbağaları: Efsaneler oyunuyla süper kaplumbağaların dünyayı kurtarmasına yardımcı olun.


Çizgi film serisi Ninja Kaplumbağalardan esinlenerek geliştirilen bu oyunda dünyayı kurtarmak sizin elinizde. Süper yeteneklere sahip Leonardo, Donatello, Rafael, Mikelanjelo ve Usta Splinter'dan oluşan ekibinizle birlikte kötü karakterlerin oluşturduğu mutantlara karşı fantastik bir savaş sizi bekliyor.


Ninja Kaplumbağaları: Efsaneler'de geniş bir hikaye var. Toplamda 70'ten fazla bölümü içeren bu hikayede Shredder ve Kraang'in liderliğini yaptığı kötülerin dünyayı X boyutuna götürme planını engellemek ana göreviniz. Bu görevde düşmanlarınız Ultra Mutantlar ordusu. 5'e 5 gerçekleşen savaşlarda her bölüm sonundaki aksiyon dolu patron savaşlarını geçerek bölümleri ilerlemeniz gerekiyor.


Oyunun grafikleri ve sezgisel kontrolleri oldukça başarılı. Sürükleyici hikayesi sayesinde aksiyon ve RPG oyunlarını sevenler için Ninja Kaplumbağalar gayet ideal bir oyun durumunda. Ninja Kaplumbağaları: Efsaneler APK dosyasını indirerek oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Ninja Kaplumbağaları: Efsaneler nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Ninja Kaplumbağaları: Efsaneler APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Ninja Kaplumbağaları: Efsaneler ekran görüntüleri Ninja Kaplumbağaları: Efsaneler ekran görüntüleri Ninja Kaplumbağaları: Efsaneler ekran görüntüleri Ninja Kaplumbağaları: Efsaneler ekran görüntüleri Ninja Kaplumbağaları: Efsaneler ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder