Goddess: Primal Chaos ikon

Goddess: Primal Chaos

v1.82.21.052800

Goddess: Primal Chaos dünyayı kurtarmak için sürükleyici görevlere çıktığınız başarılı bir rol yapma oyunudur. 

 

Haberci, Savaşçı veya Nesil sınıflarından bir karakter seçerek başlayacağınız oyun hem dünyada hem de uzayın boşluğunda savaşlara sahne oluyor. Yaratık ve ruhlara karşı mücadele edeceğiniz bu savaşlarda gerçek oyuncularla birlikte oynayacak, en güçlü karakteri oluşturmaya çalışacaksınız. Oyunun en keyifli yanı kesinlikle grafikleri. Sinema kalitesinde geliştirilen grafikler üç boyutlu savaş animasyonlarıyla birlikte çok iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

 

Rol yapma oyunları kurgu bakımından genellikle fantazi dünyalarda epik mücadeleleri konu alır. Goddess: Primal Chaos bu mücadeleyi kolay kontroller sayesinde çok daha başarılı bir şekilde karşınıza getiriyor. Tek tıkla kombo ve dövüş yeteneklerini gösterebilmek karakterinizin gücünü doğrudan yansıtmanızı sağlayan başlıca özellikler arasında.

 

Goddess: Primal Chaos'da gerçekleşen savaşlar hem farklı modlarda hem de 1'e 1, 2'ye 2 ve 3'e 3 halde yapılıyor. Takım savaşlarına arkadaşlarınızla veya ittifak sistemi üzerinden diğer oyuncularla birlikte katılmanız mümkün. Goddess: Primal Chaos bir RPG oyunu olduğu için oyunun en kritik özelliği tabii ki karakterinizi geliştirmek. Savaş alanından toplayacağınız eşyalarla karakterinizin yeteneklerini geliştirerek gücünü de arttırmaya dikkat edin. Aksi halde savaşlarda başarılı olmanız biraz zor.

 

Fantazi dünyalarda gerçek oyuncularla birlikte RPG savaşlarına katılmak istiyorsanız Goddess: Primal Chaos APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyun tamamen ücretsiz ancak oynayabilmek için bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. İyi oyunlar.

Goddess: Primal Chaos ekran görüntüleri Goddess: Primal Chaos ekran görüntüleri Goddess: Primal Chaos ekran görüntüleri Goddess: Primal Chaos ekran görüntüleri Goddess: Primal Chaos ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.82.21.052800

Geliştiricikoramgame

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi27.06.2018 - 12:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme193

Dosya boyutu 24.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8885

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder