ZENONIA 5 ikon

ZENONIA 5 APK

v1.2.6

RPG tarzı aksiyon savaşlarının heyecanı ZENONIA 5 ile devam ediyor. Seri halinde geliştirilmeye devam eden oyunun beşinci serisinde yeni bir hikaye ve karakterler oyuna dahil olmuş.

 

Oyunun yeni serisinde insanlığı yok etmek isteyen kötü güçlere karşı bir savaş başlıyor. Berserker, Mechanic, Wizard ve Paladin sınıflarından bir karakter seçerek siz de bu savaşa katılacak, insanlık için yeni bir umut olmaya çalışacaksınız. ZENONIA 5 de eski seriler gibi rol yapma oyunu (RPG) tarzında geliştirilmiş. Seçeceğiniz karakterle savaşırken aynı zamanda onun yeteneklerini ve özel güçlerini geliştirmek oyundaki görevlerinizden bir tanesi.

 

ZENONIA 5'teki yeniliklerden bir diğeri de oyundaki savaş alanları. Deva Kalesi olarak isimlendirilen merkez harita ve onun yanında yeni dünyalar oyuna eklenmiş. Her bölümde hem düşmanlarla savaşıyor hem de yan görevleri tamamlayarak fazladan ödül kazanmaya çalışıyorsunuz. Bölümler gerçek zamanlı savaş arenası (MMO) ve birebir savaşlarla (PvP) oynanabiliyor.

 

Aksiyon ve savaş heyecanının hiç bitmediği rol yapma oyunu yine ücretsiz olarak sunuluyor. Başarılı bir grafik modellemesiyle akıcı bir oyun deneyimi sunan ZENONIA 5'in APK dosyasını indirin ve savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

ZENONIA 5 ekran görüntüleri ZENONIA 5 ekran görüntüleri ZENONIA 5 ekran görüntüleri ZENONIA 5 ekran görüntüleri ZENONIA 5 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder