Garena Blockman GO ikon

Garena Blockman GO APK

v2.25.3

Garena Blockman GO Açıklama

Sandbox oyunu Garena Blockman GO ile eğlenceli dolu sanal dünyaya adım atın.


Her gün yeni bir hikayeye uyanmaya hazır mısınız? Garena Blockman GO içerisindeki geniş mini oyun seçeneği sayesinde oyuncuları eğlenceli bir sanal dünyaya davet ediyor. Building ve crafting görevlerinin dışında oyunda birçok eğlenceli mod var. Bunlara katılarak her gün bambaşka bir hikayeye sahip oyunları oynayabilirsiniz. Oyundaki modlar şu şekilde:


  • Party Street (Parti Sokağı): Şehrin sokaklarını grafiti boyaları ile boyayacağınız, keyifli bir mod. Her gün onlarca oyuncu şehirde sokakları boyuyor, siz de onlara katılarak birlikte grafiti çizimleri yapabilirsiniz.
  • The Exorcists: Hayatta kalma tarzını işleyen oyun modu. 4 oyuncunun yer aldığı bu bölümde ekipteki bir kişinin içine şeytan kaçmış. Bu modda şeytan kaçan karakteri bulmaya çalışacaksınız.
  • Frontline: 30'a karşı 30, yani 30 vs 30 oyuncularla battle royale mücadelesine katılacağınız oyun modu. Her oyuncu hayatta kalmak için savaşmak zorunda. Savaşı kazanmak için araçları ve çeşitli mühimmatları kullanmaktan çekinmeyin.
  • Bed Wars: Dünyanın her yerinden oyuncular bu modda PvP tabanlı savaşıyor. Kazanmak için rakiplerinizin alanlarında yer alan eşyalarını yok etmeniz gerekiyor.
  • Free City RP: Serbest oyun modu da diyebiliriz. Bu modda kanun kaçağı gibi şehrin altını üstüne getiriyor ve polislerden saklanıyorsunuz.

Android sandbox oyunları arasında yer alan Garena Blockman GO hem geniş içeriği hem de mükemmel grafik kalitesi sayesinde oyunculara oldukça iyi bir deneyim sunuyor. Minecraft ve ROBLOX tarzı oyunları sevenler için Garena oyun stüdyosunun geliştirdiği bu oyun gayet iyi bir seçenek olacaktır. Garena Blockman GO APK dosyasını şimdi ve hızlı bir şekilde indirin, oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Garena Blockman GO ekran görüntüleri Garena Blockman GO ekran görüntüleri Garena Blockman GO ekran görüntüleri Garena Blockman GO ekran görüntüleri Garena Blockman GO ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.25.3

GeliştiriciGarena Games Online

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi19.10.2022 - 11:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme51

Dosya boyutu 186 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11175

GÜVENLİKİndireceğiniz Garena Blockman GO APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.app.blockmango

APK imzası: 5383d937aa24f6a9086089a4014e1135e21a8bfd

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder