Middle Earth: Shadow of War ikon

Middle Earth: Shadow of War APK

v1.8.3.53965

Gerçek zamanlı RPG oyunu Middle-earth: Shadow of War'da kötülüğü temsil eden Sauron'ı yok etmek için efsanevi savaşlara çıkıyorsunuz.

 

Orta Çağ dünyasında geçen oyun hikayesi, üstün yetenekli karakterlerle birlikte, Sauron'ın tarafını seçen Orkların mücadelesi üzerine kurulu. Mordor'da yaşanan bu hikayeye katılmak için bir karakter seçmeniz ve ekibinizi oluşturmanız gerekiyor. Ekibin üyeleri ise Yüzükler Efendisi serisinden tanıdığımız Talion, Celebrimbor, Gimli ve Galadriel gibi ikonik karakterlerden oluşuyor. Oyun rol yapma (RPG) tabanlı olduğu için karakterlerin yeteneklerini siz belirliyor ve doğrudan geliştiriyorsunuz. Yetenek ve gelişim seviyeleri için ihtiyacınız olan tek şey savaşları başarılı taktiklerinizle kazanmak. Zorlandığınız yerde Mordor'un diğer sakinlerinden yardım isteyebiliyor ve onlardan gelecek yardım isteklerine cevap verebiliyorsunuz.

 

Warner Bros stüdyosunun geliştirdiği Middle Earth: Shadow of War oldukça yüksek kaliteli ve sürükleyici grafiklere sahip. Orta Çağ savaşlarının heyecanını yüksek seviyede yaşayacağınız rol yapma tabanlı Middle Earth: Shadow of War APK kurulum dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Middle Earth: Shadow of War nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Middle Earth: Shadow of War APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Middle Earth: Shadow of War ekran görüntüleri Middle Earth: Shadow of War ekran görüntüleri Middle Earth: Shadow of War ekran görüntüleri Middle Earth: Shadow of War ekran görüntüleri Middle Earth: Shadow of War ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

 

Ork ekibi kurma özelliği eklenmiş,

Gerçek oyunculara karşı ork savaşı turnuvası eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Yüksek kaliteli grafikler,

İkonik Yüzüklerin Efendisi karakterleri,

Başarılı RPG yapısı.

Eksileri

Seviye ilerlemesi oldukça zorlu.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder