Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Rol Yapma Oyunları » Middle-earth: Shadow of War

Middle-earth: Shadow of War

v1.3.3.40900
reklamlar
Middle-earth: Shadow of War
Middle-earth: Shadow of War ekran görüntüleri Middle-earth: Shadow of War ekran görüntüleri Middle-earth: Shadow of War ekran görüntüleri Middle-earth: Shadow of War ekran görüntüleri Middle-earth: Shadow of War ekran görüntüleri Middle-earth: Shadow of War tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Middle-earth: Shadow of War Açıklama

Gerçek zamanlı RPG oyunu Middle-earth: Shadow of War'da kötülüğü temsil eden Sauron'ı yok etmek için efsanevi savaşlara çıkıyorsunuz.

 

Orta Çağ dünyasında geçen oyun hikayesi, üstün yetenekli karakterlerle birlikte, Sauron'ın tarafını seçen Orkların mücadelesi üzerine kurulu. Mordor'da yaşanan bu hikayeye katılmak için bir karakter seçmeniz ve ekibinizi oluşturmanız gerekiyor. Ekibin üyeleri ise Yüzükler Efendisi serisinden tanıdığımız Talion, Celebrimbor, Gimli ve Galadriel gibi ikonik karakterlerden oluşuyor. Oyun rol yapma (RPG) tabanlı olduğu için karakterlerin yeteneklerini siz belirliyor ve doğrudan geliştiriyorsunuz. Yetenek ve gelişim seviyeleri için ihtiyacınız olan tek şey savaşları başarılı taktiklerinizle kazanmak. Zorlandığınız yerde Mordor'un diğer sakinlerinden yardım isteyebiliyor ve onlardan gelecek yardım isteklerine cevap verebiliyorsunuz.

 

Warner Bros stüdyosunun geliştirdiği Middle-earth: Shadow of War oldukça yüksek kaliteli ve sürükleyici grafiklere sahip. Orta çağ savaşlarının heyecanını yüksek seviyede yaşayacağınız bu başarılı rol yapma oyununa ait kurulum dosyasını hemen indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Artıları

Yüksek kaliteli grafikler,

İkonik Yüzüklerin Efendisi karakterleri,

Başarılı RPG yapısı.

Eksileri

Seviye ilerlemesi oldukça zorlu.

reklamlar

Middle-earth: Shadow of War Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: