Epic Seven ikon

Epic Seven

v1.0.99

Epic Seven aksiyon dolu kurguya sahip başarılı bir RPG oyunu.

 

 

Fantastik 7. dünya senaryosu üzerine geliştirilen oyunda binden fazla hikaye ve bu hikayelerde mücadele eden onlarca karakter bulunuyor. Kendi karakterinizi seçerek başlangıç yapacağınız yedinci dünyada uzun soluklu bir canavar avına çıkıyorsunuz. Üstün kaliteli grafiklerle geliştirilen fantastik dünyada işler hiç kolay değil, bu yüzden düşmana karşı özel stratejiler geliştirmeye ve ikili karakterlerin Çift Saldırı sistemi özelliğini sık sık kullanmaya bakın.

 

Epic Seven'daki savaşlar PvP ve 3v3 modlarda gerçekleşiyor. Ayrıca oyundaki lonca sistemi üzerinden katılım yaparak özel loncalarla birlikte savaşlara katılabilirsiniz. Fantastik savaş kurgusuna sahip Android RPG oyunları arasında gayet başarılı olan Epic Seven seveceğiniz bir oyun olmuş. 2D grafikleri ve akıcı oyun kurgusu ile oldukça iyi bir deneyim sizi bekliyor, Epic Seven APK dosyasını indirin ve kurun. İyi oyunlar.

Epic Seven ekran görüntüleri Epic Seven ekran görüntüleri Epic Seven ekran görüntüleri Epic Seven ekran görüntüleri Epic Seven ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.99

GeliştiriciSmilegate Megaport

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi26.03.2019 - 21:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme4

Dosya boyutu 85.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9494

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder