Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Rol Yapma Oyunları » Dead Rivals - Zombie MMO

Dead Rivals - Zombie MMO

v0.3.5
reklamlar
Dead Rivals - Zombie MMO
Dead Rivals - Zombie MMO ekran görüntüleri Dead Rivals - Zombie MMO ekran görüntüleri Dead Rivals - Zombie MMO ekran görüntüleri Dead Rivals - Zombie MMO ekran görüntüleri Dead Rivals - Zombie MMO ekran görüntüleri Dead Rivals - Zombie MMO tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Dead Rivals - Zombie MMO Açıklama

Zombi oyunlarına farklı bir tarzla yaklaşan Dead Rivals - Zombie MMO kendi karakterinizi geliştirerek, hem gerçek oyunculara karşı hem de zombilere karşı savaşlara katıldığınız başarılı bir oyun.

 

Gameloft'un geliştirdiği zombi savaşı oyununa başlarken üç sınıfa ayrılmış karakterinizi seçerek başlıyorsunuz. Seçmiş olduğunuz karakter oyun boyunca yönlendireceğiniz, savaşlarda mücadele edeceğiniz karakter olacak. Sınıfların özellikleri ise farklı, karakterinizi seçerken nasıl geliştireceğinizi bu özelliklere göre belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra kendi sığınağınızı ve oyunda kullanacağınız silahlarınızı yaparak mücadeleye hazır hale geliyorsunuz.

 

Dead Rivals'te hem gerçek oyunculara karşı hem de zombilere karşı savaşabileceğiniz oyun modları yer alıyor. MMO ve PvP tarzında geliştirilen bu modlarda ister tek başınıza isterseniz de diğer oyuncularla ekipler kurarak savaşma durumunuz var. Bunun yanında karakterinizi geliştirme adımları olarak MMORPG görevleri de oyunda yer alıyor. Bu görev sistemi ise belli bir hikaye üzerinde ilerlediği için oldukça sarıcı bir oyun heyecanı sunuluyor. Savaşlarda ve günlük görevlerde kazanacağınız ganimetlerle tesis ve karakterinizi geliştirmeniz gerekiyor. Yoksa ani bir zombi saldırısında tüm birikiminizi kaybedebilirsiniz.

 

Gameloft'un oyun sektöründeki tecrübesini her noktasında hissettiğiniz yeni nesil rol yapma oyununda muhteşem grafiklerle akıcı bir görüntü sunulmuş. Ücretsiz olarak indirilebilen Dead Rivals - Zombie MMO'yu hemen kurarak MMO arenasındaki yerinizi alın ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

reklamlar

Dead Rivals - Zombie MMO Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 3 ay önce Dead Rivals - Zombie MMO v0.3.5 İçin
Güzel mi