Dead Rivals - Zombie MMO ikon

Dead Rivals - Zombie MMO

v1.0.1a

Zombi oyunlarına farklı bir tarzla yaklaşan Dead Rivals - Zombie MMO kendi karakterinizi geliştirerek, hem gerçek oyunculara karşı hem de zombilere karşı savaşlara katıldığınız başarılı bir oyun.

 

Gameloft'un geliştirdiği zombi savaşı oyununa başlarken üç sınıfa ayrılmış karakterinizi seçerek başlıyorsunuz. Seçmiş olduğunuz karakter oyun boyunca yönlendireceğiniz, savaşlarda mücadele edeceğiniz karakter olacak. Sınıfların özellikleri ise farklı, karakterinizi seçerken nasıl geliştireceğinizi bu özelliklere göre belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra kendi sığınağınızı ve oyunda kullanacağınız silahlarınızı yaparak mücadeleye hazır hale geliyorsunuz.

 

Dead Rivals'te hem gerçek oyunculara karşı hem de zombilere karşı savaşabileceğiniz oyun modları yer alıyor. MMO ve PvP tarzında geliştirilen bu modlarda ister tek başınıza isterseniz de diğer oyuncularla ekipler kurarak savaşma durumunuz var. Bunun yanında karakterinizi geliştirme adımları olarak MMORPG görevleri de oyunda yer alıyor. Bu görev sistemi ise belli bir hikaye üzerinde ilerlediği için oldukça sarıcı bir oyun heyecanı sunuluyor. Savaşlarda ve günlük görevlerde kazanacağınız ganimetlerle tesis ve karakterinizi geliştirmeniz gerekiyor. Yoksa ani bir zombi saldırısında tüm birikiminizi kaybedebilirsiniz.

 

Gameloft'un oyun sektöründeki tecrübesini her noktasında hissettiğiniz yeni nesil rol yapma oyununda muhteşem grafiklerle akıcı bir görüntü sunulmuş. Ücretsiz olarak indirilebilen Dead Rivals - Zombie MMO'yu hemen kurarak MMO arenasındaki yerinizi alın ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Dead Rivals - Zombie MMO ekran görüntüleri Dead Rivals - Zombie MMO ekran görüntüleri Dead Rivals - Zombie MMO ekran görüntüleri Dead Rivals - Zombie MMO ekran görüntüleri Dead Rivals - Zombie MMO ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hayatta kalma modunda oynanış iyileştirmeleri yapılmış,

Sığınak inşalarında geliştirmeler yapılmış,

Tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.1a

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi01.12.2017 - 12:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1743

Dosya boyutu 65.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7742

Güvenlik seçicileri
Dead Rivals - Zombie MMO eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Dead Rivals - Zombie MMO versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Dead Rivals - Zombie MMO v0.3.5 için
Güzel mi